Źródła podają, że pojednanie między księciem Harrym, księciem Williamem i ich ojcem nie jest wykluczone, w związku z obawami, że koronacja króla Karola III „stanie się cyrkiem”, jeśli członkowie rodziny królewskiej nadal będą w stanie wojny.

Według doniesień z Wielkiej Brytanii obie strony będą dążyć do rozmów pokojowych w nadchodzących miesiącach.

Książę Harry pierwszy raz o plotkach o swoim „prawdziwym ojcu”

To można naprawić […] Obie strony muszą podnieść ręce i przyznać, że „nie wszystko zrobiliśmy dobrze i bardzo się pomyliliśmy” […] Będzie to wymagało elastyczności ze wszystkich stron, ale jest to możliwe”, podaje Daily Mail.

I tak, jak król Karol i książę Harry wyrazili chęć „pojednania”, problem może stanowić książę William, którego niegdyś niezwykle bliska relacja z bratem jest MOCNO nadszarpnięta.

Książę William będzie problemem w pojednaniu?

Książę William był ponoć bardzo zraniony sposobem, w jaki jego młodszy brat przedstawił go w swoim pamiętniku „Spare”. W książce książę Harry podzielił się głęboko osobistymi wspomnieniami z braterskich sprzeczek, które dzielili, ujawnił SMS’y między swoją żoną Meghan i księżną Walii podczas ich niesławnej kłótni o strój druhny i oskarżył przyszłego króla i królową o popieranie jego przebrania nazisty.

Książę Harry przez lata myślał, że jego matka sfingowała własną śmierć

Mimo to królewskie źródło mówi, że William jest niezwykle lojalny wobec swojego kraju i pogodzi się, jeśli uzna, że to najlepsza rzecz dla przyszłości monarchii.