Od dziesięcioleci spekulowano, że były kochanek księżnej Diany, James Hewitt, jest prawdziwym ojcem 38-latka (pomimo faktu, że Harry urodził się w 1984 roku, a romans pary podobno rozpoczął się w 1987 roku). W swojej najnowszej książce „Spare”, książę Harry postanowił się ustosunkować do tych rewelacji.

Król Karol III kpił z Harry’ego

Według niego, osobą, która najchętniej żartowała na ten temat był nikt inny jak król Karol III.

„Tata lubił opowiadać historie, a ta była jedną z najlepszych w jego repertuarze” – napisał Harry w książce.

Jest znana reakcja Kate Middleton na najnowsze rewelacje księcia Harry’ego

Powiedział, że Karol często żartował:

„Kto wie, czy naprawdę jestem księciem Walii? Kto wie, czy jestem nawet twoim prawdziwym ojcem? Może twój prawdziwy ojciec jest w Broadmoor, kochany chłopcze!”

Wspominając, jak jego oficjalny tato „śmiał się i śmiał”, Harry dodał, że był to „niezwykle nieśmieszny żart, biorąc pod uwagę krążącą wówczas plotkę, że mój prawdziwy ojciec był jednym z byłych kochanków mamy: majorem Jamesem Hewittem”.

Chrzestnym dziecka Meghan i Harry’ego zostanie… PRAWDZIWY ojciec księcia?

„Jedną z przyczyn tej plotki były płonące rude włosy majora Hewitta, ale inną przyczyną był sadyzm” — powiedział Harry. „Czytelnicy tabloidów byli zachwyceni pomysłem, że młodsze dziecko księcia Karola nie jest dzieckiem księcia Karola. Z jakiegoś powodu nie mogli się nacieszyć tym„ żartem ”. Może dzięki temu poczuli się lepiej w swoim życiu, że życie młodego księcia było śmieszne”.

Harry nie zatrzymuje się przed niczym. Teraz opowiada, jak stracił dziewictwo

Jednak Harry wyprostował sprawę, zauważając w swoim pamiętniku:

„Nieważne, że moja matka poznała majora Hewitta dopiero długo po moim urodzeniu, ta historia była po prostu zbyt piękna, by ją porzucić”.

 

EXCLUSIVE: James Hewitt / Forum

British television personality James Hewitt  Credit line: Reuters Photographer / Reuters / Forum

VP 7389860, GERMANY, DUESSELDORF, 06.09.2022,
/ Forum