42-letnia Paris Hilton w najnowszym wywiadzie dla magazynu Glamour  opowiedziała o kilku przypadkach nadużyć seksualnych w swoim życiu. Nie tylko została „zmanipulowana” przez jednego ze swoich nauczycieli, ale także została odurzona narkotykami i zgwałcona przez starszego mężczyznę, gdy miała 15 lat.

„Pamiętam to. Mam wspomnienie, jak on leży na mnie, zakrywa usta, mówi: „Śpij, śpij” i szepcze mi to do ucha” – podzieliła się z brytyjskim magazynem.

Paris Hilton zgwałcona

Paris wspomina, ze incydent miał miejsce po tym jak ona i jej przyjaciółka spotkała się z pewnymi starszymi mężczyznami w centrum handlowym i wymienili się numerami pagera. Później Hilton miała pójść do niego do domu i tam zostać upojona i wykorzystana. Celebrytka zasugerowała, że mężczyzna najprawdopodobniej dodał jej coś do alkoholowego napoju.

Paris Hilton zdradziła imię swojego synka. Jak przystało na Hollywood jest oryginalnie

„Wtedy nie piłam ani nic, ale kiedy wypiłam może jeden lub dwa łyki, po prostu natychmiast zacząłem odczuwać zawroty głowy. Nie wiem, co tam dodał, zakładam, że był to roofie[Rohypnol, środek usypiający, przy.red]”. Miesięcznik zauważył, że było to „pierwsze doświadczenie seksualne” Hilton i że od tego czasu „wstydziła się” siebie.

To nie jedyne nadużycie seksualne jakiego doświadczyła Paris.  Opowiedziała także czytelnikom o sytuacji, w której jeden z jej nauczycieli „manipulował” nią i pocałował.

„Byłam po prostu taką młodą dziewczyną i zostałam zmanipulowana przez mojego nauczyciela” – powiedziała Paris. „Wykorzystał młodą dziewczynę i to było coś, co również zablokowałem, pamiętałem o tym dopiero po latach. Dzwonił do mnie przez telefon przez cały czas, po prostu flirtował ze mną, próbując wmówić mi, że jestem tą dojrzałą kobietą. Pewnego wieczoru starszy mężczyzna wsadził ówczesną nastolatkę do samochodu i pocałował ją, zatrzymując się dopiero, gdy jej rodzice [Kathy i Richard Hilton] podjechali swoimi samochodami. „Tylko się całowaliśmy, ale gdyby moi rodzice nie przyszli, wyobraź sobie, co by próbował zrobić?”, zapytała.

Po tym, jak nauczyciel zauważył rodziców Paris, podjął decyzję by uciec, po czym ścigali go Kathy i Richard.

41-letnia Paris Hilton właśnie pochwaliła się, że została mamą

„Dosłownie jechaliśmy przez Bel Air z prędkością około 100 mil na godzinę”, powiedziała, po czym dodała: „Jechaliśmy tak szybko i jakoś uciekliśmy od nich na czerwonym świetle. Wściekł się i zawiózł mnie z powrotem do domu w Bel Air, gdzie powiedział: „Wynoś się”. Po powrocie do domu blond piękność pobiegła do swojego pokoju i „udawała”, że śpi, aby uniknąć dyskusji o tym z rodzicami . „Do dziś nie rozmawiałem o tym z rodziną. Nigdy nikomu nie mówiłam – powiedziała Paris. „Nie wiem, co to było, po prostu czułam się tak zawstydzony całą sytuacją – po prostu od początku w tak młodym wieku i naprawdę utknęło to we mnie w dziwny sposób”.

Paris obecnie jest żoną Cartera Reuma z którym to miesiąc temu powitali na świecie swojego pierwszego synka, urodzonego za pomocą surogatki.