Pat Bogusławski pochodzi z Łodzi. Aktualnie artysta mieszka na stałe w Paryżu. Jest prekursorem reżyserii ruchu i jednym z trzech najważniejszych specjalistów w tej dziedzinie na świecie. Zanim zajął się reżyserią ruchu, długo szukał pomysłu na siebie. Był m.in. modelem oraz tancerzem.

50-letnia Sokołowska pozuje do zdjęć, a zachwycona fanka pisze: „Pani jak 40-stka!”

Pat Bogusławski podbija świat mody!

Gdy odnalazł swoją prawdziwą pasję, w ciągu siedmiu lat zbudował markę osobistą. Dzisiaj Polak ma już za sobą wiele osiągnieć, a jeszcze wiele przed nim. Artysta może pochwalić się współpracą z Kim Kardashian, Victorią Beckham, Kendall Jenner, Fka Twigs, Hailey Biber, Kristen Stewart czy Johnem Galliano.

Kim Kardashian chwali się Cybertruckiem za 60 tysięcy zaparkowanym obok prywatnego odrzutowca za 150 milionów (FOTO)

Polski dyrektor ruchu to twórczy mózg stojący za jednymi z najbardziej pamiętnych momentów na wybiegach mody. Ostatnio brał udział jako dyrektor ruchu w triumfalnym przedstawieniu Johna Galliano – Maison Margiela couture, który odbył się w zeszłym miesiącu w Paryżu.

Świat mody zwrócił uwagę na Polkę płaczącą na wybiegu Margiela. Modelka wyjaśnia, co się stało

Podczas pokazu wiele osób było pod wrażeniem całego show. Niewątpliwie praca Bogusławskiego wprowadziła w zachwyt zasiadających na widowni gości. Pod nagraniem z pokazu mody również nie zabrakło pochwał, a nawet stwierdzeń, że było to najlepsze show od wielu lat. Teraz „The BoF Podcast” postanowiło przeprowadzić wywiad z Polakiem i opowiedzieć o jego podejściu do projektów, nowych pomysłów i inspiracji.