Katarzyna Sokołowska zyskała popularność w 2013 roku dzięki programowi „Top model”. Ceniona reżyserka pokazów mody zasiada za jurorskim stołem od trzeciej edycji show. Wcześniej jej miejsce zajmowała Karolina Korwin-Piotrowska. I choć 50-latka od lat była wierna nie tylko swojej pracy, lecz także lookowi, całkiem niedawno zdecydowała się na nowy image. Zmiana na lepsze? Niektórzy twierdzą, że inne uczesanie odjęło Kasi przynajmniej 10 lat!

Katarzyna Sokołowska urodziła syna w wieku 49 lat. Wcześniej poroniła ciążę

Katarzyna Sokołowska zachwyca w sieci młodym wyglądem

Mówimy Kasia Sokołowska, myślimy modna stylizacja i krótkie uczesanie. I choć w kwestii stylu nic się nie zmieniło, krótkie pasma zastąpiły długie kosmyki! Gwiazda od kilku tygodni chwali się światu nową fryzurą. Co prawda jest to efekt najprawdopodobniej doczepów (szczególnie gdy mowa o kucyku do pasa), niemniej całość prezentuje się naprawdę elegancko. Jurorka modowego show stawia bowiem zawsze na gładkie, proste uczesania.

Szczęśliwa Amal Clooney z ogromnym szczeniakiem, którego dostała od małżonka

Metamorfoza ta nie umknęła oczywiście oczom spostrzegawczych fanów. Wielu z nich nie szczędzi też swojej idolce ciepłych słów. A pod jednym z ostatnich zdjęć na jej Instagramie jedna z internautek zauważyła, że długi kucyk przyniósł odmładzający efekt.

Extra pani jak 40tka pięknie! Jej co pani robi!?????! Młodość – napisała jedna z obserwatorek, a druga dodała – Boska Kasia na topie.

Przypomnijmy, że Sokołowska nie raz zdradziła, że lubi o siebie dbać, a jakościowe kosmetyki pielęgnacyjne oraz kremy z filtrem to podstawa w jej kosmetyczce.

Księżna Kate widziana po raz pierwszy od operacji

Katarzyna Sokołowska

Katarzyna Sokołowska, fot. AKPA

Katarzyna Sokołowska, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA