Patrycja Markowska od lat uznawana jest za jedną z najatrakcyjniejszych kobiet w polskich show-biznesie. Niemniej jej serce przez 14 lat było zajęte przez aktora, Jacka Kopczyńskiego. Owocem miłości tej pary jest syn, Filip. I choć kilkakrotnie media rozpisywały się o kryzysie w ich związku i walce o uczucie, gdy na początku 2023 roku wokalistka potwierdziła rozstanie, wiele osób było w szoku. Czy to koniec „niespodzianek”? Niekoniecznie. Teraz 44-latka informuje o nowej, romantycznej relacji!

Jakub i Paulina Rzeźniczakowie pokazali twarz córeczki!

Patrycja Markowska jest znowu zakochana!

Kim jest nowy wybranek jej serca? Na ten moment niewiele wiadomo. Patrycja nie należy do grona gwiazd, które dużo i chętnie opowiadają o swoim prywatnym życiu. W jednym z ostatnich wywiadów gwiazda uchyliła jedynie rąbek tajemnicy i wyznała, że w jej brzuchu ponownie są motyle.

Jak Karolina Szymczak i Piotr Adamczyk łączą pracę i miłość? „Mieliśmy nawet taką rozłąkę na pół roku”(WIDEO)

Poznałam kogoś i czuję się jak nastolatka. To odkrywcze przekonać się, że nie ma złego wieku na miłość. Zamknęłam poprzedni rozdział. (…) Wahałam się: czy jeszcze ktoś mnie szczerze pokocha i czy ktoś jest w stanie zachwycić mnie? Z wiekiem podobało mi się coraz mniej mężczyzn. Uświadomiłam sobie, że latami zagłuszałam intuicję i jeśli ktoś miał energię ściągającą mnie w dół, udawałam, że tego nie widzę. Teraz staram się otaczać ludźmi, którzy mnie wspierają, z którymi chce mi się śmiać. Unikam tych, co wprowadzają do mojego życia zamęt. Zaczęłam dbać o swój komfort – powiedziała Patrycja w rozmowie z „Twoim Stylem”.

Czy wokalistka zdecyduje się pokazać nowego ukochanego? Cóż, czas pokaże…

Małżeństwo Marka Kondrata wisi na włosku? Tygodnik donosi!

Jacek Kopczyñski, Patrycja Markowska SK: , , , , , , , , , , fot. Kurnikowski/AKPA

Patrycja Markowska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Patrycja Markowska, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA