26-letnia Patrycja Tuchlińska związała się z miliarderem 75-letnim Józefem Wojciechowskim. Na początku nikt nie wierzył w ten związek, aż do czasu powitania na świecie wspólnego dziecka.

Tak dziś wygląda synek 26-letniej Patrycji Tuchlińskiej i 75-letniego miliardera

Kim jest Józef Wojciechowski?

Józef Wojciechowski jest właścicielem firmy  deweloperskiej JW Construction. Od 2006 do 2011 roku był właścicielem klubu Polonia Warszawa, a trzy lata temu trafił na listę 100 najbogatszych Polaków według magazynu Forbes.

Patrycja Tuchlińska i Józef Wojciechowski w miniony piątek wyprawili synowi pierwsze urodziny. 26-latka pochwaliła się pięknymi kadrami z przyjęcia, na których widzimy bogato zdobione stoły na tarasie willi, scenerię i małego jubilata.

Patrycja Tuchlińska coraz śmielej pokazuje swoje życie na Instagramie. Tak wygląda jej kuchnia!

Patrycja w dniu pierwszych urodzin syna ubrała żółty komplet składający się z miniówki i top’u. Do tego dobrała złote szpilki. Wyglądała oszałamiająco!

Nasze pierwsze urodziny! To był bardzo intensywny rok. Uszczypnijcie mnie! Czy można być bardziej szczęśliwym? Uprzedzam pytania: Tatuś robił zdjęcie – napisała Tuchlińska pod najnowszym zdjęciem na Instagramie. 

Patrycja Tuchlińśka pokazała swój LOT pierwszą klasą!