Patrycja Tuchlińska i starszy od niej o 50 lat miliarder Józef Wojciechowski w sierpniu 2021 powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Para doczekała się synka, choć do dziś nie udało się poznać jego imienia. Patrycja Tuchlińska chętnie dzieli się na swoim Instagramie wystawnym życiem, podróżami i drogimi stylizacjami, a od czasu do czasu macierzyństwem.

Patrycja Tuchlińska coraz śmielej pokazuje swoje życie na Instagramie. Tak wygląda jej kuchnia!

Patrycja Tuchlińska pokazała synka Józefa Wojciechowskiego

Teraz celebrytka pochwaliła się nową fotką, na której po długim czasie pokazała synka – chłopczyk, który w sierpniu skończy roczek stoi już dzielnie na nogach i obserwuje powstawanie mydlanych baniek. Ale on urósł!

IG: patrycja.tuchlinska

Józef Wojciechowski jest znanym polskim przedsiębiorcą. 74-latek w 2006 roku przez sześć lat był właścicielem klubu Polonia Warszawa. W 2019 r. pojawił się na liście 100 najbogatszych Polaków według magazynu Forbes. Obecnie jest twórcą i głównym udziałowcem firmy deweloperskiej JW Construction. Patrycja Tuchlińska zaczęła wzbudzać zainteresowania mediów, kiedy w 2018 roku pojawiła się u boku miliardera. Związek 26-latki z 75-latkiem do dziś wzbudza kontrowersje.

IG: patrycja.tuchlinska

IG: patrycja.tuchlinska

IG: patrycja.tuchlinska

IG: patrycja.tuchlinska

Masz jakieś informacje, zdjęcia, czy nagrania i chcesz się z nami podzielić? Wyślij nam na adres . ZAPEWNIAMY ANONIMOWOŚĆ!