Paula Tumala, modelka, którą poznaliśmy dzięki teledyskowi Donatana, spełniła swoje marzenie o zostaniu mamą. Kilkanaście tygodni temu wyznała, że spodziewa się bliźniaków – dwóch dziewczynek. Dziś dzieci są już na świecie. Gwiazda pokazała ich pierwsze zdjęcie.

Paula Tumala jest W CIĄŻY! Pokazała brzuszek i PARTNERA w NAGIEJ sesji

Paula Tumala urodziła bliźniaki

Paula w ostatnim czasie miała naprawdę duży brzuszek. W ciążowych stylizacjach wyglądała kwitnąco. Teraz dumna mama przywitała dwie córeczki. Wyznała, że urodziły się wcześniaki. Otrzymały imiona Nadia i Anastazja.

Cześć kochani, dokładnie dwa dni temu o godz 10:33 i 10:35 przyszły na świat moje dwa największe skarby ❤️❤️
Dziewczynki są bardzo silne, pomimo tego, że są wcześniakami.
Przede mną i moim ukochanym najpiękniejsza, a zarazem najtrudniejsza przygoda w życiu.
Trzymajcie za całą Naszą czwóreczkę kciuki i życzcie proszę nam dużo zdrówka 🙏🏻 ❤️ Anastazja, Nadia, Ja i Karol pozdrawiamy z najlepszego miejsca w Warszawie – Samodzielny Publiczny Dziecięcy Szpital Kliniczny(WUM) w Warszawie i wysyłamy mnóstwo pozytywnej energii😌 – napisała.

Córeczki Pauli Tumali:

View this post on Instagram

Cześć kochani, dokładnie dwa dni temu o godz 10:33 i 10:35 przyszły na świat moje dwa największe skarby ❤️❤️ Dziewczynki są bardzo silne, pomimo tego, że są wcześniakami. Przede mną i moim ukochanym najpiękniejsza, a zarazem najtrudniejsza przygoda w życiu. Trzymajcie za całą Naszą czwóreczkę kciuki i życzcie proszę nam dużo zdrówka 🙏🏻 ❤️ Anastazja, Nadia, Ja i Karol pozdrawiamy z najlepszego miejsca w Warszawie – Samodzielny Publiczny Dziecięcy Szpital Kliniczny(WUM) w Warszawie i wysyłamy mnóstwo pozytywnej energii😌 Szczególne podziękowania dla dr Macieja Gawlaka i całego personelu, który dba o Nas każdego dnia ❤️ #bliźniaki #bliźniaczki #miłość #rodzina #warszawa

A post shared by PAULA TUMALA OFFICIAL (@paulatumala) on

Fotomodelka Paula Tumala ZDRADZA jak dba o swoje ciało i twarz w okresie ciąży (PIELĘGNACYJNE ŚRODY)

Kim jest partner Pauli Tumali?

Paula nie pokazuje zbyt często swojego ukochanego, jednak wiemy, że ma na imię Karol, a z jego profilu na Instagramie wynika, że interesuje się motoryzacją. Para spotyka się od dłuższego czasu.

View this post on Instagram

Mój cały świat !!! ❤️❤️.

A post shared by 💎💎💎💎 (@brylantt_) on

scena z: Paula Tumala, fot. Baranowski/AKPA

scena z: Paula Tumala, fot. Baranowski/AKPA