Paula Tumala na początku roku urodziła dwie córeczki. Celebrytka w dalszym ciągu dochodzi do formy sprzed ciąży, ale nie ukrywa – że jest ciężko. Paula wystąpiła w „Pytaniu na Śniadanie”, gdzie zdradziła, że sporych rozmiarów biust zaczął jej doskwierać. Gwiazda 10 lat temu zdecydowała się na jego powiększenie. Będzie chciała pozbyć się implantów?

Paula Tumala pokazała, jak NAPRAWDĘ wygląda jej figura po ciąży bliźniaczej: „To ciało akceptuje, ale nadal się go wstydzę”

Paula Tumala narzeka na powiększone piersi

Paula Tumala w show-biznesie zasłynęła po występie w utworach Donatana, gdzie jak prawdziwa słowianka ubijała masło prezentując swoje kobiece wdzięki. Od tamtej pory jej kariera znacznie się rozwinęła, a Tumala wzięła udział w wielu sesjach zdjęciowych.

Paula Tumala pokazała, jak karmi piersią swoje córeczki

Od kiedy na świat przyszły jej dwie córki – Nadia i Anastazja, Paula nie ma już tyle czasu co wcześniej. Całą uwagę skupia na dzieciach i chętnie dzieli się urokami macierzyństwa na Instagramie.

Paula Tumala o trudach macierzyństwa: Czasem nie mam czasu, żeby wyjść do toalety

Tumala pokazywała, jak po ciąży zmieniło się jej ciało. Gwiazda pokazuje swoje kobiece kształty. Chętnie ubiera bluzki z dużym dekoltem, a jej biust przykuwa sporą uwagę. Okazuje się, że celebrytka ponad 10 lat temu zdecydowała się na jego powiększenie, a teraz cierpi z tego powodu.

https://www.instagram.com/p/CDWPwr2MLev/

Paula Tumala mówi i operacji powiększania biustu

Paula gościła w „Pytaniu na Śniadanie”, gdzie zdradziła – czy ponownie zdecydowałaby się na powiększenie biustu.

Ja zrobiłam operację plastyczną piersi 10 lat temu. Teraz jestem mamą bliźniaczek i nie mam tych lat co wtedy. Mój kręgosłup daje się we znaki. Czy drugi raz bym zrobiła operacje? Na pewno tak, ale na pewno też, bym się zastanowiła nad rozmiarem piersi. Nigdy nie miałam małych piersi, zawsze miałam duże, a jeszcze je powiększyłam, więc mój kręgosłup oberwał i do tej pory czuje dolegliwości z tym związane” – powiedziała.

Przyznała, że gdyby ponownie stanęła przed takim wyborem, to zastanowiłaby się nad rozmiarem piersi, ale poddałaby się operacji. Tumala gdy robiła biust, nie podejrzewała, że za 10 lat zostanie mamą i znacznie przytyje. Po ciąży jej piersi są jeszcze większe i czuje ich ciężar.

Paula Tumala pokazuje BRZUCH po ciąży bliźniaczej. Nie to widzimy na co dzień na Instagramie

Celebrytka zdradziła również, że miała robione usta – jednak zrobiła to w delikatny sposób a jej rysy twarzy nie zmieniły się.

A Wy, jakie macie podejście do operacji plastycznych?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Paula Tumala stworzyła swój produkt: „Już jakiś czas o tym marzyłam, ale nie przypuszczałam, że to się tak szybko stanie”

Paula Tumala narzekała na brak czasu. Zapytaliśmy, jak sprawdza się opiekunka (WIDEO)

Paula Tumala bierze ŚLUB! Pokazała PRZEPIĘKNĄ suknię

Paula Tumala mówi o operacji biustu.

Paula Tumala mówi o operacji biustu. Fot.Instagram/paulatumala.

Paula Tumala w bluzce z dekoltem pokazuje swoje wdzięki.

Paula Tumala w bluzce z dekoltem pokazuje swoje wdzięki. Fot.Instagram/paulatumala.

Paula Tumala w mini sukience pozuje w rzepaku.

Paula Tumala w mini sukience pozuje w rzepaku. Fot.Instagram/paulatumala.