Rosyjscy żołnierze od dwóch tygodni nie przestają bombardować ukraińskich miast. Cały świat żyje wojną na Ukrainie, a przede wszystkim Polska, która z nimi graniczy i przyjmuje najwięcej uchodźców. Wielkim bohaterem okazał się ukraiński prezydent, Wołodymyr Zełenski, który ma niesamowitą wolę walki i charyzmę.

Paulina Krupińska zdradza, co Sebastian Karpiel-Bułecka powiedział na wiadomość o pierwszej ciąży. Reakcja naprawdę ZASKAKUJĄCA

Paulina Krupińska skompromitowana

Paulina Krupińska jest jedną z gwiazd, która pomaga uchodźcom oraz udostępnia potrzebne informacje i głoszenia na swoim Instagramie. Jednak wczoraj zaliczyła małą wtopę… Na jej profilu ukazało się nagranie, na którym pozuje z filtrem Wołodymyra Zełenskiego. 

SZOK! Paulina Krupińska zdradziła, jak NAPRAWDĘ nazywa się jej mąż

Wielu internautom nie spodobał się post Krupińskiej. Uważają, że wojna nie jest powodem do śmiechu i żartów, a na pewno prezydent Ukrainy powinien mieć większy szacunek:

Słaby żart

Trochę nie na miejscu

Tam ludzie giną, a tu robią sobie z tego show.

Cóż za żałosne – pisali ludzie w komentarzach.

Paulina Krupińska NIE CHCE już przeprowadzić się do Zakopanego!

Prowadząca Dzień Dobry TVN już usunęła nagranie ze swojego profilu instagramowego – chyba zauważyła, że takie zachowanie jest nie na miejscu.

Paulina Krupińska-Karpiel Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA