Paulina Krupińska jest bardzo aktywna w sieci. Celebrytka w social mediach publikuje nie tylko fragmenty ze swojego życia zawodowego, ale i prywatnego. Co prawda nie pokazuje twarzy dzieci, ale na wiele tematów pisze otwarcie. Niedawno w rozmowie z magazynem „Viva” zdradziła na przykład, jak jej mąż zareagował na wieść o ciąży.

Paulina Krupińska pokazała, jak wyglądała 20 lat temu. To aż niemożliwe!

Paulina Krupińska zdradza reakcję męża na wieść o pierwszej ciąży

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel Bułecka tworzą parę od wielu lat. Zanim jednak oboje powiedzieli sobie sakramentalne „tak”, na świecie powitali dwa owoce swojej miłości, czyli 6-letnią Tosię i 4-letniego Jędrzeja. Jak na informację o pierwszej ciąży celebrytki zareagował muzyk?

Wiedziałam już, że jestem w ciąży. Stanęłam przed Sebastianem i mówię mu, że będziemy rodzicami. I wiesz, co on na to? „Jezu, gdzie my to dziecko wyślemy do szkoły?! – zdradziła Krupińska.

Modelka dodała w wywiadzie również, że póki co nie planuje szczegółowo przyszłości. Zdradziła też, że nie spodziewała się, że szybko urodzi dwójkę dzieci i będzie prowadziła śniadaniowy program. Przyznała, że nauczyła się brać to, co daje jej los i nie wyklucza, że kiedyś rzuci show biznes…

Wierzycie jej?

scena z: Paulina Krupińska-Karpiel, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Paulina Krupińska-Karpiel, Sebastian Karpiel-Bułecka, SK:, , fot. Baranowski/AKPA