Paulina Krupińska i Damian Michałowski niespodziewanie zostali nowymi prowadzącymi „Dzień Dobry TVN” w lutym ubiegłego roku. Wówczas wszyscy dziennikarze pytali się modelki, co dalej z domem w Zakopanem. Miss polski miała się tam przeprowadzić z mężem, Sebastianem Karpiel-Bułecką.

Paulina Krupińska pokazała biust. Reakcja Dowbora może zaskakiwać!

Paulina Krupińska przeprowadza się do Zakopanego?

Paulina Krupińska wówczas tłumaczyła Kozaczkowi, że na razie mieszkają w Warszawie, a na Podhale przeprowadzą się za jakiś czas:

Mieszkam w Warszawie, ale mamy w planach zamieszkanie na Podhalu za jakiś czas, ale dzięki temu, że jest taki zespół „Dzień Dobry TVN”, możemy sobie umiejętnie ustalać, że nic nie będzie nam tutaj przeszkadzało –  mówiła nam Krupińska.

Teraz jak donosi „Życie na gorąco„, Paulina Krupińska już nie chce się przeprowadzać w Tatry. Miss Polski przyznała tabloidowi, że im bliżej przeprowadzki, tym bardziej się zastanawia:

Wcześniej byłam chojrakiem, doceniałam tę naturę, przestrzeń w Zakopanem, która nie ogranicza jak mieszkanie w Warszawie. Jednak im bliżej przeprowadzki, tym bardziej mentalnie się boję i nie jestem taką bohaterką. Perspektywa długich dojazdów do pracy jest dla mnie przerażająca – przyznała prowadząca DDTVN.

Paulina Krupińska zdradza, o co się kłóci z Sebastianem i jak wychowuje dzieci

Sebastian Karpiel-Bułecka miał wybudować dom dla swojej rodziny obok domu mamy w Kościelisku. Mieli już tam zamieszkać, kiedy ich najmłodsza córka Tosia pójdzie do szkoły. Niestety plany legły w gruzach…

Muzyk bardzo chce się przeprowadzić w góry, a jego żona już mniej i podobno ostatnio jest u nich dość nerwowa atmosfera.

SZOK! Paulina Krupińska zdradziła, jak NAPRAWDĘ nazywa się jej mąż

Krupińska skomentowała doniesienia w drwiący sposób na swoim Instagramie:

Od 2013 roku jestem osobą publiczną, zdążyłam się już uodpornić na to, co piszą i mówią inni. Najważniejsze, że nie mylą mojego nazwiska (…) Kłótnia z mężem to normalna sprawa. Ale info, że Sebastian prosi teściów o wsparcie, to hit – napisała Krupińska. 

Paulina Krupińska-Karpiel, Sebastian Karpiel-Bułecka Fot. Baranowski/AKPA

Paulina Krupińska pokazała męża bez koszulki

Paulina Krupińska/fot. Instagram/pkrupinska