Paulina Krupińska (32 l.) swoją przygodę z prowadzeniem „Dzień dobry TVN” zaczęła tuż przed wybuchem epidemii koronawirusa. Teraz była miss dzieli czas między życie z rodziną w Zakopanem a pracę, którą ma w Warszawie.

Z pozoru zwykłe zdjęcie, a wywołało BURZĘ! Za co oberwała Krupińska?

Jedna z internautek zapytała Paulinę Krupińską pod jej ostatnim postem na Instagramie, kiedy gwiazda pojawi się w Warszawie.

Niedziela, poniedziałek, wtorek – napisała Paulina.

W te dni żona Sebastiana Karpiela-Bułecki nie może oglądać pięknych górskich pejzaży – zostawia Zakopane i przyjeżdża do stolicy, do pracy. Paulina może mówić o wielkim szczęściu – ma pracę, ma też miejsce, w którym może spokojnie zająć się dziećmi i naładować akumulatory.

W Warszawie Krupińska poczuła już wiosnę – widać to po niedzielnej stylizacji gwiazdy. W drodze do studia DDTVN Paulinę przyłapali fotoreporterzy. Gwiazda miała na sobie biały T shirt, kremowy kardigan i jasnobeżowe spodnie.Do tego miss dobrała sportowe buty i beżową torebkę.

Paulina Krupińska w botkach i jegginsach wychodzi z pracy (ZDJĘCIA)

Paulina miała na twarzy maseczkę w panterkę. Do swetra przypięła żółtego żonkila – symbol pamięci o ofiarach powstania w warszawskim getcie.

Podoba się Wam styl Pauliny?

Paulina Krupińska-Karpiel

Paulina Krupińska-Karpiel, fot. AKPA/AKPA

Paulina Krupińska-Karpiel w maseczce

Paulina Krupińska-Karpiel, fot. AKPA/AKPA

scena z: Paulina Krupińska-Karpiel, SK:, , fot. AKPA/AKPA

Paulina Krupińska-Karpiel w maseczce

Paulina Krupińska-Karpiel w maseczce, fot. AKPA/AKPA