Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz zostali po raz pierwszy dziadkami. Dziennikarz osobiście poinformował o tym na swoim Instagramie!

Maciej Kurzajewski zdradza, gdzie będą mieszkać z Cichopek. Dołączy do nich TEŚCIOWA

Maciej Kurzajewski został dziadkiem

Najstarszy syn Macieja Kurzajewskiego i Pauliny Smaszcz został ojcem w wieku 26 lat. Dumny dziennikarz publicznie pogratulował Franciszkowi narodzin córeczki:

Dzisiaj przyszła na Świat Piękna Dziewczynka, która będzie do mnie mówić Dziadku Maćku! 👶❤️ Kochani Lauro i Franku, wielkie gratulacje!!! ✌️😍 Kocham Was! 🥰 Cudowny dzień – czytamy.

Maciej Kurzajewski nie może jeszcze zamieszkać z Katarzyną Cichopek

Katarzyna Cichopek skomentowała zmiany w rodzinnym życiu ukochanego. Zostawiła pod postem serduszka, więc jak widać, także cieszy się z powiększenia rodziny.

Paulina Smaszcz także wyraziła swoją radość z zostania babcią. Na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym pozuje w kaszkiecie, a pod postem napisała, że jest dziś najszczęśliwszą babcią na świecie:

Jestem najszczęśliwszą BABCIĄ na świecie. Kocham moją wnuczkę, moją synową i moich synów. Nic poza tym się nie liczy. To jest mój azymut życia i dla nich warto żyć – czytamy.

Tak Maciej Kurzajewski mieszkał z Pauliną Smaszcz, a potem jako singiel pod Warszawą