Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski to dziś najgorętsza para polskiego show-biznesu. Codziennie wychodzą na ich temat coraz to nowsze rewelacje. Od pewnego czasu szeroko komentowane jest ich poszukiwanie idealnego domu, ale do tej pory mogliśmy dowiedzieć się tylko z plotek, albo od niepotwierdzonych informatorów.

Dlaczego Maciej Kurzajewski pojawił się na ramówce TVP bez Katarzyny Cichopek? Znamy powód!

Gdzie Maciej Kurzajewski zamieszka z Katarzyną Cichopek?

Teraz sam zainteresowany Maciej Kurzajewski przekazała, na jakim etapie jest planowanie wspólnej przyszłości z Katarzyną Cichopek. Początkowo pisano, że para szuka idealnego dla siebie domu, ponieważ aktorka nie chce mieszkać w jego poprzednim, w którym wił gniazdko z Pauliną Smaszcz.

Maciej Kurzajewski nie może jeszcze zamieszkać z Katarzyną Cichopek

Okazuje się, że Maciej i Kasia zdecydowali zamieszkać w jego domu w Starej Miłosnej. Jak można się domyślać, ceny nieruchomości ich przerosły:

To są czasy, w których nad wszystkim trzeba się dobrze zastanowić. My doszliśmy do wniosku, że dla nas lepszym rozwiązaniem, bardziej praktyczne dzisiaj będzie to, byśmy dostosowali dom, w którym mieszkam do wspólnych potrzeb naszych, naszych dzieci, także mojej mamy. Ten dom będziemy modernizować – tłumaczył w rozmowie z Pudelkiem.

Ulubieńcy TVP na wiosennej ramówce: Maciej Kurzajewski, Małgorzata Tomaszewska, Anna Popek, Magdalena Ogórek, Viki Gabor, Sandra Kubicka…

Dziennikarz powierzył remont swojego domu ukochanej Kasi:

Kasia wspólnie z architektem, z którym pracowała i tworzyła program aranżacyjny dla kanału TVP Kobieta, mają bardzo dużo pomysłów, jak to zrobić, jak powinien wyglądać finalnie ten nasz dom. Najważniejsze jest to, że w tym domu, każda z bliskich nam osób znajdzie swoje bezpieczne, komfortowe miejsce – tłumaczy.

Kurzajewski zdradził także, jakie relacje ma Katarzyna Cichopek z jego mamą. Panie już niedługo będą razem mieszkać pod jednym dachem:

Oby została z nami jak najdłużej i zawsze nam towarzyszyła. Pewnie, że tak, bardzo mnie to cieszy, że panie też tak doskonale się rozumieją, właściwie innego scenariusza nie brałem pod uwagę. Korzystamy na tym wspólnie. Wspólnie dajemy sobie wsparcie, my też mamy ogromną pomoc ze strony mojej mamy i jeżeli możemy stworzyć taką rodzinę wielopokoleniową – to to jest tylko na plus dla nas wszystkich – podkreślił w rozmowie z Pudelkiem.

Maciej Kurzajewski, Katarzyna Cichopek, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, Bono, SK: Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w „Pytaniu na śniadanie”, , fot. AKPA

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA