Paz Vega lepsza od Penelope Cruz? (FOTO)

110 110

Jak ona to zrobiła? – zastanawiają się wszyscy.

Paz Vega, hiszpańska aktorka nazywana “drugą Penelope Cruz\”, jeszcze niedawno prezentowała swój ciężarny brzuszek w Elle (zdjęcia możecie zobaczyć tutaj).

Teraz, niedługo po urodzeniu dziecka, prezentowała swoją znakomitą figurę na Festiwalu w Rzymie. Towarzyszył jej dumny, Orson Salazar.

Jak widać ciąża zupełnie nie zagroziła jej urodzie. Paz wyglądała fenomenalnie.

Zatem Paz Vega czy Penelope Cruz?TUTAJ możecie zadecydować.

 
74 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

spoko spoko

Najlepszy przykład jak można wyglądać atrakcyjnie bez nadmiaru dziwacznych ubrań i kilogramów biżuterii .

polubiłam Penelope po filmie Przerwane Objęcie. polecam!!

no niezle niezle

Zarąbista suknia.

cały czas se poprawia te kłaki, oblesna i nudna. penelope jest boską aktorką a dla was sie tylko wygląd liczy idzcie do diabła

Obie piękne:)

jakieś bliźniaczki??

uwielbiam Penelope, ale trzeba przyznać że Paz jest piekna, piękniejsza od Cruz.

nie lubie penelope jak by miałam wygrac wybrałam by ta druga

boska:) i ona, i suknia 😀

na takiego dumniego to on nie wygląda

gość, 16-10-09, 23:09 napisał(a):a ja nie rozumiem co to znaczy zakochac się….?

fajny dywan

Cudowna suknia

A gdzie ona ma biodra?

a ja nie rozumiem co to znaczy zakochac się….

nie rozumiem, dlaczego obie panie są porównywane…paz vega nie dorasta Penelope do pięt

gość, 16-10-09, 21:33 napisał(a):A gdzie ona ma biodra?faktycznie! dobre oko!ale sukienka zjawiskowa!zakochałam się…

Peneloe jest ładniejsza od Paz Vega

ba, bo taki masz gust 😉

lepsza od penelope? to chyba jakis zart! penelope jest tylko jedna! wyjatkowa:)

Figurę ma ładną, tu ma też ładną sukienkę 😉 wygląda super… jednak z twarzy nie podoba mi się ta laska ;D Penelope jest super, a Paz Vega z twarzy nie podoba mi się ani trochę 😛 jednym słowem: staro ^^

zajebista kiecka!!

Obie nie sa piekne-sa ladniejsze od nich bo hiszpanki to jak kropka w kropke takie same

STARA ALE JARA UŁOŁUŁOOOOŁ

Penelope ladniejsza, ma bardziej wyrazista, wpadajaca w pamiec urode

ale po co porównywać która lepsza? obie są piękne

Gdybym była jej fryzjerką to doradziłabym jej bardziej bujne włosy,a nie takie proste

nic specjalnego-przecietne babki

cudne buuty . ; )

penelope jest tylko jedna!

obie bardzo ładnie się prezentują:D ale osobiście wolę Pelenope Cruz:D

co do kobiet to tu Paz,ale na innych zdjęciach Penelopeco do butów-to odpowiedz jest prosta one je nie kupują tylko wypożyczają lub po prostu dostają od projektantów-na jakieś ważne wyjście, a wiadomo numer buta numerowi buta nie równy, strój zresztą też nie same kompletują tylko stylistki i potem mamy takie cyrki:)

Penelope jest brzydka xD owszem, jest dobrą aktorką, ale jakoś do mnie nie przemawia (może dlatego, że podobają mi się opaleni ludzie xD). Paz (pol. “pokój”:D) jest piękna!!

obie mogą mi ciągnąć( jestem dziewczyną)

unpopulaR, 16-10-09, 16:15 napisał(a):unpopulaR, 16-10-09, 16:14 napisał(a):Paz Vega bardzo przypomina mi na tym zdjęciach (z niewiadomej przyczyny) Keirę Knightley… Szczególnie na ostatnim 😉 Figurę to ona ma typową dla modelki, prawdopodobnie ogórek . Dla mnie jest za chuda, mogłabym powiedzieć, że przeraźliwie chuda. Wolę kobiety o pełniejszych kształtach.Sama w sobie jest ładna, nie powiem, ale jak już pisałem – jest nieco za chuda 😉 A co do butów… Ostatnio wiele gwiazd takie nosi. To zapewne jakaś nowa moda, o której nie wiemy :-)A jeśli chodzi o nawiązanie Paz Vega do Penelope Cruz to… Dla mnie i tak najpiękniejsza jest Penelope ;-)Przepraszam, za błąd… Powinienem napisać MÓGŁBYM POWIEDZIEĆ… ;-)gdybys nie udawala ze jestes chlopakiem to uniknelabys takich wpadek :))) hehehe

ja nei rozumiem fenomenu penelopki paz !

piekna,obydwie niesamowite

penelope jest tylko 1! 🙂

gość, 16-10-09, 16:31 napisał(a):Oczywiście Paz Vega . ! .</iOczywiście jak sobie namaluje. ! .

ta Paz wyglada jak z adamsów. o0

gość, 16-10-09, 17:02 napisał(a):gość, 16-10-09, 16:31 napisał(a):Oczywiście Paz Vega . ! .</iOczywiście jak sobie namaluje. ! .

PAZ VEGA…. Nie podoba mi się Penelope z grubymi czarnymi kreskami naokoło oczu.

jest .:ładna:. ale przy Penelope wysiada… ;P

jest piekna !!!

Oczywiście Paz Vega . ! .

za duze buty.

Nie jest zła, ale Penelope zapada w pamięci.

ona nie ma talii…