Od jakiegoś czasu plotkuje się, że Katy Perry (34 l.) i Orlando Bloom (43 l.) planują ślub, jednak odwlekają go w czasie. Niektórzy uznali, że powodem jest kryzys w związku, jednak osoba z otoczenia pary zaprzeczyła takim doniesieniom. Ponoć piosenkarka i aktor chcą zaplanować ceremonię w najdrobniejszym szczególe i dlatego potrzebują czasu.

Katy Perry jak różowa landrynka na spacerze z pieskiem, który stał się hitem Internetu!

Orlando Bloom – urodziny aktora!

Pojawił się kolejny dowód na to, że Katy i Orlando mają się dobrze i o żadnym kryzysie nie ma mowy. Z okazji urodzin aktora, piosenkarka opublikowała w sieci jego zdjęcie i zamieściła słodki opis do zdjęcia. Jej słowa tylko potwierdzają, że ich miłość kwitnie.

Wiele osób zastanawia się, jak zostały zbudowane piramidy … ale ja wciąż jestem pod wrażeniem i zastanawiam się, jak tak kochający/miły/ współczujący/ wspierający/ utalentowany/ głęboko uduchowiony (…)  Jest powód, dla którego wszystkie zwierzęta i dzieci biegną prosto w jego ramiona. To jego serce, takie czyste. Kocham cię Orlando Jonathan Blanchard Copeland Bloom. Wszystkiego najlepszego w 43. urodziny – napisała Perry.

ZOBACZ TEŻ:

Katy Perry i Orlando Bloom przyłapani na czułych pocałunkach (ZDJĘCIA)

Naukowcy wybrali 10 gwiazd o najbardziej IDEALNYCH rysach twarzy

Katy Perry w weselnej sukience – łososiowy tiul: HIT czy KIT? (ZDJĘCIA)

 

Katy Perry i Orlando Bloom/fot. Mega Agency/Forum

Katy Perry i Orlando Bloom/fot. Mega Agency/Forum

Katy Perry i Orlando Bloom/fot. Forum/Reuters

Katy Perry i Orlando Bloom/fot. Forum/Reuters