Katy Perry (34 l.) wydała teledysk do swojego najnowszego singla „Small Talk”. Tematem przewodnim zostały psy. Nowo wypuszczony klip zaskoczył fanów. W teledysku 34-letnia piosenkarka i jej pudelek również w życiu prywatnym, Nugget, rywalizują na wystawie o nazwie Mutt Ball. Najlepsza część teledysku? Katy Perry obsadziła ludzi, którzy byli łudząco podobni do ich ukochanych pupilów.

Promienna Katy Perry wspiera narzeczonego Orlando Blooma w Londynie na pokazie nowego serialu

Katy Perry wychodzi z ukochanym psem ze Spa

Odkąd Katy Perry uczyniła swojego szczeniaka-pudelka, Nugget’a, gwiazdę jej nowego teledysku „Small Talk”, wydanego w zeszłym tygodniu, przykuł on całą uwagę fotoreporterów, gdy wyszedł z psią mamą Katy na spacer w środe rano. Wokalistka z ukochanym pupilem udali się na sesję spa dla psów w Beverly Hills .

Tego dnia Perry wybrała sportową stylizację utrzymaną w jednym kolorze – podobno ulubionym wokalistki – różowym. Na całość składał się różowy dres z Adidasa, który kosztuje około 570 złotych, białe klapki, jasno różowa czapka z daszkiem i okulary przeciwsłoneczne. Modnym dodatkiem, wśród wszystkich celebrytów jest kosmicznie droga torebka od Hermesa Epsom Birkin 30 w kolorze Rose Jaipur, której cena w sprzedaży detalicznej wynosi 95 000 złotych!

Teledysk do utworu „Small Talk” został utrzymany w klimacie lat 70. doskonale oddają żywy styl i estetykę tego okresu. Ponadto uwielbiamy w tym klipie urocze stare kostiumy, włosy i makijaż w stylu hollywoodzkim.

Katy Perry

Katy Perry cała na różowo, w dresie Adidasa, podróżuje z małym pieskiem. Fot.Forum/Backgrid USA.

 

Katy Perry

Katy Perry w kolorowej sukience i torebce od Hermesa zauważona przez fotoreporterów w LA, nieopodal jej biura. Fot.Forum/BACKGRID.    
  

Podoba się Wam najnowsza piosenka Katy Perry?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Orlando Bloom w łóżku z seksowną gwiazdą, ale TO NIE JEST Katy Perry!

Katy Perry była w ciąży spożywczej; najnowsze ZDJĘCIA Z MAJORKI pokazują nagą prawdę

Katy Perry w więziennym kostiumie bawi się w Disneylandzie. Widać ZAOKRĄGLONY brzuszek (ZDJĘCIA)