Odkąd Justyna Żyła (33 l.) i Piotr Żyła (33 l.) rozstali się, nie brakuje doniesień o tym, z kim rzekomo związała się ta dwójka. W przypadku celebrytki znacznie częściej pojawiają się informacje, że ma nowego partnera. Jej chyba to nie przeszkadza i sama podsyca plotki o kolejnych rzekomych związkach.

WOW! Justyna Żyła w końcu pokazała nowego chłopaka

Justyna Żyła o partnerce Piotra Żyły

Dość niedawno w mediach pojawiła się informacja, z kim obecnie związany jest skoczek narciarski. Piotr Żyła spotyka się z 22-letnią Marceliną Ziętek, która gra w serialu „19+”. Para nawet „została rodzicami” psa, którego Marcelina pokazała na Instagramie.

Najwyraźniej Justyna Żyła poczuła się do skomentowania relacji byłego męża z nową partnerką. Celebrytka udostępniła na InstaStories artykuł jednego z portali plotkarskich, w którym była mowa o związku Piotra Żyły i wyznała, że wcale nie jest zazdrosna.

Zazdrosna mogłabym być o Monicę Bellucci, a nie o osobę trochę starszą od naszego syna. Tyle w temacie. Mam nadzieję, że Twoja „modelka” uszanuje zdanie naszych dzieci – napisała celebrytka na InstaStories.

Czy gdyby faktycznie nie była zazdrosna, komentowałaby związek byłego partnera, skoro nikt nawet o to nie prosił? Jak myślicie?

ZOBACZ TEŻ:

Justyna Żyła przedłużyła włosy. Metamorfozą pochwaliła się na Instagramie

Justyna Żyła z córką Karoliną pracuje nad książką kucharską – przy okazji pokazała swoją piękną kuchnię (ZDJĘCIA)

Justyna Żyła na ściance

Justyna Żyła/fot. AKPA

Piotr Żyła na ściance

Piotr Żyła/fot. AKPA