Piers Morgan, brytyjski dziennikarz oraz dawny znajomy Meghan Markle, obraził ją w programie „Good Morning Britain” i postanowił z niego odejść. Teraz ujawnił jakie wiadomości otrzymał od rodziny królewskiej po swoim wystąpieniu.

Janusz Korwin Mikke ZNISZCZONY przez Piersa Morgana!

Rodzina królewska nie wstawiła się za Meghan Markle

Rozmowa Meghan i Harry’ego z Oprah Winfrey wywołała mnóstwo kontrowersji. Bardzo nie spodobała się ona Piersowi Morganowi, który zarzucił im kłamstwa. Wdał się wtedy w sprzeczkę ze współprowadzącym Alexem Beresfordem i wyszedł ze studia.

Przykro mi, nie wierzę w żadne słowo, które powiedziała Meghan Markle. Nie uwierzyłbym nawet w prognozę pogody, którą by mi przeczytała. To, że tak zaatakowała rodzinę królewską, jest godne pogardy.

Współprowadzący zarzucał mu, że mści się, bo zakończyła ich znajomość – kiedyś mieli być znajomymi.

Po tym wystąpieniu do ITV spłynęło ponad 40 tys. skarg na dziennikarza, złożyła ją również sama księżna. Morgan nie zamierzał przepraszać i odszedł z programu.

Wychodzą na jaw kolejne fakty z królewskiego życia Meghan Markle. Wtedy jej mama była w SZOKU

Znamy plan PORODU Meghan Markle. Jest nietypowy

Teraz Piers Morgan ujawnił, że po tym, co powiedział w programie, wsparła go rodzina królewska. Nie zdradził dokładnie, o których członków chodzi.

Przekazano mi kilka wiadomości w imieniu kilku członków rodziny królewskiej. Nie zamierzam ujawniać kto to był, ale czuję wdzięczność, że ktoś mnie wsparł.

Piers Morgan

Piers Morgan fot. Reuters / Forum

Meghan Markle

Meghan Markle fot. / Backgrid USA / Forum

Królowa Elżbieta cała na czarno

królowa Elżbieta /fot. FORUM