Meghan Markle podczas wywiadu udzielonego Oprah Winfrey opowiedziała o tym, jak naprawdę wyglądało jej życie w rodzinie królewskiej. Wyznała, że doprowadziło ją do depresji i myśli samobójczych. Musiała też zrezygnować z wielu rzeczy. Jej mama była zszokowana jedną z sytuacji.

Co się dzieje w pałacu po emisji wywiadu Meghan i Harry’ego? „Są wstrząśnięci”

Mama Meghan Markle, Doria Ragland była zszokowana życiem córki

Meghan Markle ma bardzo bliski kontakt ze swoja mamą, Dorią Ragland. Nic dziwnego, że chciała, aby ją odwiedzała, gdy jeszcze mieszkali we Frogmore Cottage. Księżna Sussex podczas wywiadu wyznała, że zabrano jej paszport, prawo jazdy, nie mogła normalnie wyjść i spotkać się ze znajomymi.

Doria była bardzo zdziwiona kiedy odwiedzała córkę, a nie mogły nawet pojechać razem do miasta Windsor i wyjść na kawę. Omid Scobie, jeden z autorów książki „Meghan i Harry. Chcemy być wolni”, opowiedział historię dla „Harper’s Bazaar”.

Życie w izolacji martwiło szczególnie jej mamę, która podczas letniej wizyty w Frogmore Cottage w 2019 roku była zaskoczona tym, że ani ona, ani jej córka nie były w stanie pojechać do miasta Windsor, aby odebrać kawę. „Utknęłaś tutaj” – powiedziała do Meghan.

OMG! Wyciekła treść e-maila wysłanego przez Meghan Markle w sprawie księżnej Kate

Meghan nie mogła na chwilę się wyrwać i spotkać z kimkolwiek.

Lunch z przyjaciółmi mógł na chwilę podnieść ją na duchu, ale towarzyskie spotkania nie były akceptowane przez członków rodziny królewskiej i pomocników, którzy powiedzieli, że lepiej się ukrywać, bo jej wizerunek jest teraz wszędzie.

To nagranie pokazuje PRAWDĘ o relacjach Meghan i królowej Elżbiety II

Meghan i Harry

Meghan i Harry fot. REUTERS/Phil Noble

Doria Ragland, mama Meghan Markle

Doria Ragland, mama Meghan Markle fot. Backgrid USA / Forum

Meghan Markle

Meghan Markle fot. Forum, Backgrid USA

Doria Ragland na spacerze

Doria Ragland na spacerze fot. Backgrid USA / Forum