Nareszcie wiadomo o kogo chodziło? W środowym odcinku „Piers Morgan Uncensored” brytyjski dziennikarz ujawnił nazwiska 2 członków rodziny królewskiej, którzy rzekomo mieli „wątpliwości” dotyczące koloru skóry Archiego Windsora.

Książę Harry i jego obsesja na punkcie Archiego

Było to tajemnicą od lat, ale informacje zostały przypadkowo zawarte w niderlandzkim tłumaczeniu książki Omida Scobiego „Endgame”.

Według Piersa Morgana są to król Karol III i księżna Kate Middleton. Omid Scobie twierdzi, że księżna Walii pisała prywatne listy do Karola.

Księżna Kate i Karol komentowali kolor skóry Archiego?

W książce „Endgame”, która opisuje stan monarchii brytyjskiej po śmierci królowej Elżbiety II autor pisze o członkach rodziny królewskiej, którzy kwestionowali odcień skóry Archiego. W oficjalnej wersji książki nie ma podanych nazwisk, holenderska kopia… była zwyczajną wpadką.

Archie i Lilibet znów pominięci przez rodzinę królewską

Nawet po tym, jak Meghan i Karol pisemnie rozmawiali o prawdopodobnych nieświadomych uprzedzeniach w rodzinie po tym, jak wyszło na jaw, że [zredagowano] brał udział w takich rozmowach na temat Archiego, [zredagowano] unikał dyskusji na ten temat z [zredagowano], ujawniono fragment książki.

Piers Morgan zaznaczył jednak, że „nie wierzy, że ktokolwiek z rodziny królewskiej kiedykolwiek poczynił jakiekolwiek rasistowskie komentarze”.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: