W mijającym roku John Travolta musiał zmierzyć się z osobistą tragedią – po 19 latach małżeństwa zmarła jego żona Kelly Preston, która przegrała dwuletnią walkę z rakiem piersi. Para miała troje dzieci: 20-letnią Ellę, 9-letniego syna Benjamina oraz Jetta zmarłego kilka lat temu.

Nie żyje żona Johna Travolty. Kelly Preston miała 57 lat

John Travolta z dziećmi

Na Instagramie Travolty pojawił się uroczy filmik, na którym możemy zobaczyć, jak słynny aktor spędzał pierwsze święta po stracie żony. To drugie takie osobiste wideo gwiazdy „Grease” w ostatnim czasie – wcześniej podziękował swoim fanom za wsparcie w filmiku z okazji Święta Dziękczynienia.

Wcześniej John opublikował zdjęcie ślubne, które zestawił z fotografią jego rodziców. W poście pod zdjęciem uczcił pamięć zmarłej żony.

John Travolta wspomniał żonę. Opublikował ich ŚLUBNE zdjęcie

Wszystkiego najlepszego, kochanie! Znalazłem zdjęcie ze ślubu mojej mamy i taty. Miło było zobaczyć nasze obok ich. Kocham cię,  John – napisał Travolta.

W świątecznym wideo możemy zobaczyć dzieci Johna i Kelly w bożonarodzeniowy poranek. Ella ma na sobie piżamę, Ben nosi jedynie dresowe spodnie. Zachęcone przez ojca machają do kamery i życzą wszystkim wesołych świąt. W tle znajduje się olbrzymia choinka, pod którą aż roi się od licznych prezentów.

John Travolta wspomina zmarłego syna. Dziś miałby 28 lat

Wideo wywołało prawdziwą sensacje – obejrzano je ponad 1,5 mln razy i stało jednym z najchętniej wyszukiwanych haseł w Stanach Zjednoczonych.

 

Ben Travolta

Ben Travolta. fot. Instagram

Ella Travolta

Ella Travolta fot. Instagram