Pierwsze wystąpienie publiczne Meghan w porównaniu do Kate Middleton
Meghan Markle oficjalnie już należy do rodziny królewskiej. Księżna Sussex pierwszy raz pokazała się publicznie po ślubie z okazji 70. urodzin księcia Karola.
Meghan Markle wystąpiła publicznie pierwszy raz po ślubie!
Maghan zdaje sobie sprawę z tego, że cały świat dokładnie analizuje każdy jej ruch i… stój. Pojawiły się nawet komentarze, że fryzura lepiej prezentowała się podczas urodzin księcia Karola niż na jej własnym ślubie. Sukienka marki Goat za kolano, piękny kapelusz od Philipa Treacy’ego wyglądały na niej olśniewająco.
Kate Middelton po swoim ślubie w 2011 roku pierwszy raz publicznie jako księżna pojawiła się podczas festiwalu Investec Derby. Ubrała była w kremową sukienkę Reissa, która była przed kolana! To było ogromne zaskoczenie dla wszystkich, ponieważ dress code zakłada wybieranie dłuższych kreacji.
TYLKO U NAS: Monique Lehman z żon Hollywood ocenia suknię ślubną Meghan Markle
Mimo tego księżna Cambridge prezentowała się skromnie w białej marynarce od Josepha, podczas gdy Meghan odsłoniła ramiona transparentnym materiałem sukienki.
Obie księżne na pierwsze wystąpienie wybrały białe, pastelowe kolory.
Będą teraz ubierały się podobnie?
Dlaczego ona ma zawsze za duze ubrania? wszystko na niej wisi. Kate ma wszystko idealnie dopasowane, wiec widac, ze maja krawcowa. O co tu chodzi? Meghan wygladala jak sierota, a przed slubem super się ubierała
Bez sensu…
Nie podoba mi się…
Wygląda na gorszą…
Brzydka bardzo, a także nie mądra.
Zdecydowanie Kate wyglądała lepiej – lekko i kobieco. Meghan ma sukienkę, która zniekształca jej figurę (krój trochę jak dla ciężarnej – z uniesionym stanem, żeby miejsce na brzuch było). I do tego zbyt jasne, w stosunku do karnacji, rajstopy.
Nie nadawała się na osobę godną korony.
Głupia bardzo, ma mało stylu, ona na tym ubolewa…
Dziwna osa to nie jest, bo ją widać.
Żałosna jak na władcę, dlatego bez władania do śniadania.
Tylko makijaż, brak osoby.
ja wiem, że etykieta, że to, że tamto, ale z kolejnej eleganckiej dziewczyny zrobią młodą-starą klotyldę. Kate nosi ładne stroje, ale są one do bólu nudne i zachowawcze i na jedną modłę. próżno szukać czegoś nowoczesnego.mogła by czasem odsłonić ramiona i trochę dekoltu, ubrać się adekwatnie do wieku, a nie jak własna ciotka
Juz widac,ze Meghan będzie sie bardzo starac zeby trzymać się protokołu i raczej nie będzie łamać zasad. Co nie dziwi ,bo jest na tyle dojrzala ,ze swiadomie wie na co sie zdecydowała.
Dobra dobra wszędzie ona a gdzie jakieś zdjęcia Kate z tego wydażenia? Ja z chęcią zobaczyłabym ją.
No nie wiem ale Kate lepiej, jakoś ma w sibie to coś, mimo tego, że nie jest pięknością. Ta jest taka….. sztuczna? Wyreżyserowana? Wyuczona? No nie wiem…. zobaczymy
gość: SD, 23-05-18, 14:26 napisał(a):Nie nosza dopasowanych sukienek? Widziałaś jak ubiera się Kate? Ona ma zawsze dobrze skrojone sukienki.
Wiedziała co robi.Będzie żyć pięknie!
Na tym wydarzeniu jej nie było
Teraz po ślubie zrobią z niej ciotkę klotke tym bardziej źle takie fasony wyglądają przy jej braku wcięcia w tali, duży tułw a nogi wychudzone zero mięśni, twarz ją ratuje ale to po zabiegach plus mulatki wolniej sie starzeją. Przed ślubem zdecydowanie lepiej się prezentowała i te luźne włosy i stylizacje fajne, klasyczne ze szczypta nowoczesności. Trochę szkoda, teraz wśród tej rodziny kroloweskiej będzie się wyróżniać tylko kolorem skory.
Ta cała Megan to jakaś ściema
Nie wiem kto jej dobiera te kiecki, ale musi jej nienawidzić! Wygląda jak nieciosany klocek, przed ślubem ubierała się o wiele lepiej.
Meghan ma szerokie biodra
Kate ładniej u Meghan szerokie ramiona w tej kiecce
Meghan jest bardzo szczupła, niestety ma szerokie biodra, stąd te za duże sukienki, żeby zatuszować niedoskonałości figury. Ona nigdy nie założy dopasowanej sukienki.
Obie ladne
Kate ładniej u Meghan szerokie ramiona w tej kiecce
Mam wrazenie,ze ona caly czas gra
obie ładne, każda ma inną urodę. Meghan wygląda młodziej. A co do M sukienki to ona jest luźna a M pochylając się widać że ręce trzymała na brzuchu przez co sukienka się pomarszczyła.. To nie miała być dopasowana sukienka bo takich raczej nie noszą.. tylko luźna, skromna
Meghan jest ładniejsza niż Kate, ale ma kiepską figurę.