Powolutku wchodzimy w okres przedświąteczny. Magazyny zaczynają serwować świąteczne wydania – są w nich wspomnienia, rozrachunki, podsumowania.

W Twoim Stylu znalazło się miejsce dla różnych pokoleń. Na okładce – i w rozmowie – Anna Dymna, Małgorzata Kożuchowska i Julia Pietrucha. Każda z nich ma do powiedzenia coś o swym pokoleniu, o sobie i ludziach, z którymi żyje. O planach i marzeniach.

Dymna mówi o mężczyznach. Zdanie „Na mężczyzn patrzę dziś…\” kończy następująco:

…z miłością, czułością, pobłażaniem. Bez nich świat byłby okropny. Dla kogo byśmy się odchudzały, malowały. Kolega miał benefis, zaprosił tylko mężczyzn. To było ponure widowisko – faceci z \”wypuszczonymi\” brzuchami, bo nie było dziewczyn, dla których by je wciągali. Lubię dbać o mężczyznę, doradzać mu. Macierzyństwo sprawia, że jesteśmy silniejsze psychicznie niż faceci. Nawet macho – gdy trwoga, biegnie do mamusi. Patrzę na nich czasem jak na duże dzieci. Ale dobrze, że są!.

Pietrucha o facetach w swoim wieku mówi:

Tragikomedia. Ciężko stwierdzić, czy przeważa element komiczny, czy tragiczny, ale albo się z nimi genialnie bawi, albo przeżywa straszliwe katorgi. Ale to tyczy się chyba wszystkich facetów, z którymi się zadaję. Lubię się z nimi przyjaźnić, bo jest w tym pewna prostota, którą sobie cenię, ale mężczyźni jako partnerzy nie są dziś istotnym elementem mojego życia. Widzę młode kobiety, które myślą, że to koniec świata, gdy zostawia je facet. To dopiero tragikomedia.

Aktorka mówi też, z czego wyrosła:

… z bycia modelką. Zostałam Miss Polski Nastolatek i uważałam, że to fajna przygoda. Dziś nie startowałabym w tym konkursie. Nie chcę być towarem, oceniana tylko za ciało. Byłam modelką w Nowym Jorku. Koleżanki jadły płatki do demakijażu nasączone wodą, by oszukać głód. Jakoś niespecjalnie interesowało mnie to zajęcie, więc podświadomie, na złość, przytyłam i wróciłam do Polski. To była decyzja życia. Dobra.

Resztę zwierzeń aktorek znajdziecie na stronie Twojego Stylu. Małgorzatę Kożuchowską zarezerwowano dla papierowego wydania magazynu.

\"\"