Jan Bednarek (24 l.), zawodnik Southampton i reprezentacji Polski, oświadczył się fotomodelce Julii Nowak (23 l.), z którą jest od trzech lat. Piłkarz i jego narzeczona pochwalili się w sieci zdjęciami, na których widać pierścionek, a także wielki bukiet kwiatów, jaki dostała Julia.

Brooklyn Beckham pokazał zdjęcia z ukochaną z ich imprezy zaręczynowej. Nie zabrakło ŁEZ

Jan Bednarek zaręczył się!

Do zaręczyn doszło w pięknych okolicznościach – na greckiej wyspie Mykonos. Julia i Jan kilka dni temu polecieli tam na wspólne wakacje, które jak się okazuje, będą niezapomniane.

  • Moja miłość – podpisał wspólne zdjęcie piłkarz.
  • Najpiękniejszy dzień w moim życiu! Kocham Cię! #powiedziałam TAK – napisała Julia.
Jan Bednarek i Julia Nowak zaręczyli się

Jan Bednarek i Julia Nowak zaręczyli się/fot. Instagram/janbednarek_

Jan Bednarek i Julia Nowak zaręczyli się

Jan Bednarek i Julia Nowak zaręczyli się/fot. Instagram/juuulencja

Dziennikarka TVN24 zaręczyła się! „Okoliczności były ode mnie zdecydowanie lepiej przygotowane”

Jan Bednarek i Julia Nowak – historia miłości

Jan i Julia poznali się przez internet i okazuje się, że kobieta początkowo nie była zainteresowana, a nawet nie interesowała się sportem. Piłkarz jednak nie dawał za wygraną i do skutku walczył o względy Julii. W końcu ta zdecydowała się odpisać, a później okazało się, że są nierozłączni.

  • Janek napisał do mnie. Początkowo mu nie odpisywałam, ale on wciąż wysyłał mi zabawne filmiki i wiadomości – mówiła kiedyś w rozmowie z „Fleszem”.
  • Napisał do mnie na Snapchacie i tak się zaczęło. Zaczęliśmy codziennie ze sobą pisać, potem rozmawialiśmy na FaceTime, bo Janek był w Anglii, a ja w Polsce. Ciężko było się spotkać… – tłuamczyła w rozmowie z „Super Expressem”.
Jan Bednarek i Julia Nowak zaręczyli się

Jan Bednarek i Julia Nowak zaręczyli się/fot. Instagram/juuulencja

Julia w rozmowie z mediami zdradziła też, jak wyglądała ich pierwsza randka. Była dość nietypowa… Bednarek zaprosił Julię na stadion piłkarski. To podczas meczu Polska – Kazachstan fotomodelka po raz pierwszy zobaczyła na żywo swojego chłopaka. Co ciekawe, ponoć najpierw poznała jego menedżerów, później rodziców, a na końcu właśnie Jana.

Szczerze mówiąc, pierwszy mecz na jakim byłam, to mecz na który zaprosił mnie Janek. Nigdy wcześniej nie interesowałam się piłką nożną – wyznała w rozmowie z „Faktem”. Od razu zaiskrzyło i wiedzieliśmy, że jesteśmy dla siebie stworzeni. Nie ma większej miłości! – dodała w rozmowie z tabloidem.

Na co dzień para mieszka w Anglii.

ZOBACZ TEŻ:

Gigi Hadid i Zayn Malik zaręczyli się? Jubiler pokazał ich bransoletki z wiele mówiącym symbolem

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski już po ZARĘCZYNACH!

View this post on Instagram

#WorldSmileDay 😁😁😁

A post shared by Jan Bednarek (@janbednarek_) on