Jan Bednarek, piłkarz Reprezentacji Polski, na co dzień gra w angielskim klubie Southampton. W Boże Ciało poślubił piękną Julię Nowak, z którą był od wielu lat, a w ubiegłym roku doczekali się córeczki, Lilly.

Jakub Rzeźniczak udzielił pierwszego wywiadu o chorobie syna: „O Izraelskiej klinice żaden z polskich specjalistów nie miał większej wiedzy”

Jan Bednarek wziął ślub

Dziś w mediach społecznościowych krąży mnóstwo zdjęć i nagrań z cudownej ceremonii w Gródku nad Dunajcem, na której pojawiło się wielu kolegów piłkarzy: Bartosz Bereszyński, Mateusz Klich, Marcin Kamiński, Karol Linetty, Tomasz Kędziora, Łukasz Fabiański i Konrad Michalak z partnerkami. 

Straszna wiadomość! Polski piłkarz zarażony KORONAWIRUSEM

Julia Nowak postawiła na suknię od znanej projektantki Patrycji Kujawy w stylu „księżniczki” z charakterystycznymi piórami na ramieniu. Do bogato zdobionej kreacji upięła prosty kok i dodała duże, diamentowe kolczyki, za makijażem stała Magda Pieczonka.

Żona Jana Bednarka, Julia Nowak ma 25 lat i od wielu lat wiedzie bajkowe życie w Anglii. Z zawodu jest modelką, jednak ostatnio skupia się bardziej na wychowywaniu córeczki, Lily.

Para poznała się przez Snapchata:

Napisał do mnie na Snapchacie i tak się zaczęło… Zaczęliśmy codziennie ze sobą pisać, potem rozmawialiśmy na FaceTime, bo Janek był w Anglii, a ja w Polsce. Ciężko było się spotkać… — mówiła Julia Nowak w rozmowie z „Super Expressem”.

Piłkarz reprezentacji Polski OŚWIADCZYŁ SIĘ. Zaręczyny na pięknej wyspie