Dwa dni temu Pink wrzuciła na swój Instagram zdjęcie z dziećmi, które wywołało prawdziwą burzę wśród fanów gwiazdy. Wszystko dlatego, że na fotografii widać dizeci piosenkarki biegające po pomniku Holocaustu w Berlinie.

Pink była w ciąży i PORONIŁA – zdecydowała się na poruszające wyznanie

Pink w Berlinie – zdjęcie jej dzieci biegających wokół pomnika upamiętniającego pomordowanych Żydów wywołało dyskusję

W kwietniu tego roku podczas wizyty w studio Ellen DeGeneres Pink zapowiedziała, że rezygnuje z pokazywania dzieci w swoich social mediach. Wszystko dlatego, że gwiazda miała już dość negatywnych komentarzy na temat sposobów wychowywania i wyglądu swoich dzieci.

Okazało się jednak, że gwiazda wciąż wrzuca na Instagram fotki Jamesona i Willow, tyle tylko, że nie pokazuje ich twarzy.

Afera pod zdjęciem Pink. Internauci byli bezlitośni, gdy gwiazda opublikowała zdjęcie syna bez pieluchy!

Jedno z ostatnich zdjęć, jakie Pink pokazała na swoim IG wywołało prawdziwą burzę wśród komentujących. Wszystko dlatego, że Pink pokazała fotkę zrobioną przy berlińskim pomniku upamiętniającym pomordowanych w Europie Żydów. Na zdjęciu dzieci gwiazdy biegają po pomniku.

Pink nie zostawiła tego tematu. W poście ostro skomentowała hejt, jaki wylał się pod adresem jej i jej dzieci:

Do wszystkich komentujących – pisze Pink. – Dwójka tych dzieci to tak naprawdę Żydzi – tak jak ja sama i cała rodzina mojej matki. Osoba, która projektowała ten pomnik, wierzyła, że dzieci powinny być dziećmi, dla mnie pomnik jest celebracją życia nawet po śmierci. Proszę, zachowajcie swoją nienawiść i osądy dla siebie – zamknęła temat Pink.

Dobra wiadomość dla fanów Pink – zagra koncert w POLSCE

Pochodzenie Pink

Pink jest córką żydowskiej pielęgniarki Judith Moore i żołnierza Jima Moore’a. Jej przodkowie wyemigrowali z Irlandii, Niemiec i Litwy.

Pink – dzieci, mąż

W 2001 roku Pink związała się z zawodnikiem freestyle’u motocrossowego, Careyem Hartem. 7 stycznia 2006 r. w Kostaryce wzięli ślub, rozstali się w 2008 roku. Pink nie złożyła jednak dokumentów rozwodowych i para pozostała w separacji. Ponownie zeszli się 1 stycznia 2009 roku.

Córce Pink wypadł pierwszy ząb. Dostała za niego TAKĄ KASĘ!

17 listopada Pink 2010 roku ogłosiła, że spodziewa się dziecka. 2 czerwca 2011 roku piosenkarka urodziła córeczkę, Willow Sage Hart. 26 grudnia 2016 na świat przyszedł syn – Jameson Moon.

Pink z córką Willow podczas  51. Country Music Association Awards 2017, [Fot. via Newscom]

Carey Hart, Willow Sage Hart, Pink. 2017 MTV Video Music Awards [Fot. via Newscom]

Pink, Willow Sage Hart, Carey Hart podczas MTV Video Music Awards 2017 [Fot. via Newscom]

Fot. TheImageDirect