Pink (40 l.) i zawodnik motocrossowy Carey Hart (44 l.) są razem prawie od 20 lat. Chociaż przez pewien czas byli w separacji, udało im się uratować małżeństwo. Mają dwójkę dzieci – córkę Willow Sage i syna Jamesona Moona. Piosenkarka zabrała je do Disneylandu.

Pink SKRYTYKOWANA za zdjęcie, na którym jej dzieci BIEGAJĄ po pomniku Holocaustu

Pink z dziećmi w Disneylandzie

Gwiazda sprawiła frajdę swoim pociechom, bo zabrała je w miejsce, o którym marzy każde dziecko. Córka Pink ma już prawie 9 lat. Wokalistka słynąca z kontrowersyjnego wizerunku, również pozwala dziewczynce na szaleństwa. Willow ma kolorowe włosy. Była ubrana w bluzę i legginsy w gwiazdki, a twarz miała pomalowaną farbkami. W wózku siedział 3-letni synek Pink i Careya, Jameson. To naprawdę uroczy chłopiec.

Pink była w ciąży i PORONIŁA – zdecydowała się na poruszające wyznanie

Piosenkarka miała na sobie luźną bluzę, szerokie jeansy i czapkę z daszkiem. Widać, że postawiła przede wszystkim na wygodę.

Pink nie narzuca swoim dzieciom płci

Jakiś czas temu gwiazda ogłosiła, że nie kategoryzuje swoich dzieci względem płci.

Nie uznajemy płci naszych dzieci i przyczepiania komukolwiek etykietek, bo nic na świecie nie jest tylko czarne albo białe – powiedziała.

Jej wyznanie nie wszystkim się spodobało i spotkało się z krytyką, ale znaleźli się też jego zwolennicy. Pink zależy przede wszystkim na szczęściu swojej córki i syna.

Nietypowe metody wychowawcze Pink. Nie narzuca swoim dzieciom PŁCI

 

 

Willow, córka Pink

Willow, córka Pink fot. Forum/Mega Agency

Jameson, syn Pink

Jameson, syn Pink fot. Forum/Mega Agency

Pink z dziećmi w Disneylandzie

Pink z dziećmi w Disneylandzie fot. Forum/Mega Agency

Pink

Pink z dziećmi w Disneylandzie fot. Forum/Mega Agency

Pink

Pink z dziećmi w Disneylandzie fot. Forum/Mega Agency