Zaledwie kilka tygodni temu okazało się, że Piotr Kupicha po raz kolejny zostanie ojcem, a teraz sieć obiegła wiadomość, że maluszek jest już na świecie.

Piotr Kupicha znów ZOSTANIE OJCEM!

Piotr Kupicha został po raz kolejny ojcem

Piotr Kupicha powitał na świecie swoje czwarte dziecko, córeczkę. Radosną nowiną pochwalił się w mediach społecznościowych:

Minęło kilka dni i teraz jestem tu na ulicy pełnej róż i przepięknych nut” (jedwabna nić) Dzień Dobry. Nazywam się Laura, jestem silna, mam jeden dzień i kocham was wszystkich – czytamy. 

Piotr Kupicha z zespołem „Feel” zaistniał na początku lat 2000, gdy w każdym radiu można było usłyszeć ich hit „Jak Anioła Głos” oraz „A gdy jest już ciemno”. Jakiś czas później popularność zespołu zmalała, a o muzyku zrobiło się ciszej. Prywatnie był związany z Agatą Fręś, z którą doczekał się dwójki synów: Pawła i Adama. Ostatecznie para rozwiodła się w 2013 roku, a jakiś czas później media na nowo rozgrzała informacja o jego nowej partnerce – modelce Ewelinie Sienickiej, z którą muzyk wziął ślub w tajemnicy i doczekał się urodzonej w 2014 roku córki Jagody.

Piotr Kupicha wziął ślub z Eweliną Sienicką! Wszystko odbyło się w tajemnicy

Piotr Kupicha o tym, dlaczego rozwiódł się z żoną

scena z: Feel, Piotr Kupicha, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Feel na ściance

Feel/fot. AKPA