Piotr Zelt znany jest widzom głównie z serialu „13 posterunek” jako Arni, czy z filmu „Kiler”. Jednak o aktorze było też bardzo głośno za sprawą prywatnych doniesień, ponieważ jego związku kończyły się dość boleśnie.

Piotr Zelt nie może ożenić się z piękną projektantką

Córka Piotra Zelta

Jeszcze za czasów szkoły filmowej Piotr Zelt był w związku z Ewą Gawryluk, ale po siedmiu latach para postanowiła się rozstać. Potem poślubił Ewę Bujnowicz w 1999 roku, z którą doczekał się córki Nadii. Niestety małżeństwo się rozpadło w 2012 roku przez rzekome romanse aktora.

Piotr Zelt o swojej depresji i ślubie

Natomiast Piotr i Ewa do dziś mają ze sobą kontakt, bo, jak wiadomo łączy ich nadal córka Nadia. Jako jedynie dziecko aktora, Zelt nie mógł sobie odpuścić ważnego wydarzenia w życiu Nadii – zakończenia szkoły podstawowej.

Dumny tata pochwalił się córką na swoim Instagramie. Opublikował zdjęcie, na którym pozuje razem z Ewą Bujnowicz tuż po zakończeniu roku szkolnego:

Nasza ukochana córka-Nadia, zakończyła dziś edukację w szkole podstawowej… Jakoś tak szybko, nie wiadomo kiedy… Ruszaj w doroślejsze życie Skarbie – napisał Zelt. 

Piotr Zelt padł ofiarą manipulacji ze strony TVP1 „Zostałem oszukany od początku do końca”

Ewa Zelt, Piotr Zelt SK: Fot. Kurnikowski/AKPA

Piotr Zelt Fot. Kurnikowski/AKPA

 

Piotr Zelt, Ewa Zelt Fot. Kurnikowski/AKPA