Kilka dni temu uprzedzając wywiad Piotra Żyły dla programu UWAGA Kulisy sławy Justyna Żyła zamieściła na swoim Instagramie mocny wpis, w którym oskarżała męża między innymi o zaniedbywanie dzieci i groźby pod jej adresem.

SZOKUJĄCY wpis Justyny Żyły na temat Piotra: Ile razy NAPLUŁEŚ mi w twarz

Teraz o małżeństwie, które od wielu miesięcy jest w totalnym kryzysie, mówi sam Żyła. W rozmowie z TVN skoczek przedstawił zupełnie inną wersję wydarzeń niż ta, którą nakresliła matka jego dzieci:

Przyszedł czas, żeby podsumować to, co do tej pory się działo, a pojawiło się kilka nieprawdziwych informacji na mój temat. Informacja o kochance, w ogóle nie wiem skąd, tak naprawdę się wzięła, bo to nie było tak, że wyprowadziłem się z domu i zostawiłem rodzinę, to jest całkowitą nieprawdą. Po prostu z Justyną od dłuższego czasu tak naprawdę kłóciliśmy się o wszystko. Jak przyjeżdżałem z zawodów, zgrupowań, każdą wolną chwilę spędzaliśmy na kłótni – powiedział Żyła.

Justyna Żyła zostanie gwiazdą w popularnym programie TV?!

Skoczek dodał, że opuszczenie rodzinnego domu nie było wyłącznie jego decyzją:

Ja się nie wyprowadziłem ot tak. To Justyna kilka razy mnie spakowała i w końcu zabrałem swoje rzeczy i poszedłem, można powiedzieć, w swoją stronę. Od dłuższego czasu nie mieszkałem w domu, ale cały czas jeździłem do dzieci i poświęcałem im każdą chwilę. Dla nich zrobiłbym wszystko, a czasem za dużo. Teraz uczę się być ojcem dla swoich dzieci, a nie kolegą – podsumował.

Piotr Żyła wspomniał też o nieudanych próbach naprawienia relacji w związku:

Podejmowaliśmy się z Justyną dwukrotnie terapii małżeńskiej, ale tak naprawdę wszystko szło w całkowicie innym kierunku. Justyna poinformowała mnie, że ma innego partnera. Teraz ona chciała do mnie wrócić, a ja już nie chcę. Podjąłem decyzję (o rozwodzie). Sport nauczył mnie tego, że pewne decyzje trzeba zaakceptować, przyjąć je i zacząć funkcjonować od nowa – podkreślił Żyła.

Justyna Żyła zawarła z Piotrem Żyłą pewną umowę

W rozmowie skoczek dodał, że chciałby teraz zaznać spokoju. Jego marzeniem jest też rozwijanie pasji, jaką jest… gra na gitarze.

Wygląda na to, że małżeństwo z Justyną to dla Piotra etap zamknięty.

Piotr Żyła: Podjąłem decyzję o ROZWODZIE