Po Selenie Gomez widać dodatkowe 5 kilogramów (FOTO)

selena-gomez-g-R1 selena-gomez-g-R1

Niedawno na Instagramie pojawiło się zdjęcie zrobione przez osobę, która spędzała czas na tej samej plaży, co Selena Gomez (22 l.). Obserwator zrobił zdjęcie gwieździe ubranej w różowy kostium kąpielowy.

Bikini obnażyło prawdę – Selena ostatnio przytyła.

Znajomi aktorki przyznają, że była dziewczyna Justina Biebera przybrała na wadze, ponieważ… nie ma żadnych zmartwień i trosk. Jej nowy chłopak, Zedd, lubi krągłości dziewczyny i nie ma zamiaru namawiać jej na żadną dietę cud.

Ostatnio paparazzi podpatrywali Gomez na lotnisku. Aktorka ubrana w szarą sukienkę faktycznie wyglądała promiennie – widać, że jest szczęśliwa i nie ma większych trosk.

Sukienka zdradziła też słabość Seleny do słodyczy:

Selena naprawdę nie lubi ciężkich ćwiczeń. Woli tańczyć czy pływać. Ostatnio jednak wybierała lekcje jogi czy medytacji, chciała odzyskać równowagę emocjonalną i zredukować stres. Lekarze powiedzieli jej, że spokój ducha jest kluczem w walce z objawami jej choroby. Selena uwielbia słodycze i ostatnio je co chce, w tym fast foody. Całymi dniami mogłaby zajadać się cukierkami, ale wie, że musi uważać – mówił ostatnio znajomy gwiazdy.

Po Selenie Gomez widać dodatkowe 5 kilogramów (FOTO)

Po Selenie Gomez widać dodatkowe 5 kilogramów (FOTO)

Po Selenie Gomez widać dodatkowe 5 kilogramów (FOTO)

Po Selenie Gomez widać dodatkowe 5 kilogramów (FOTO)

   
Beata Maj

Beata Maj - Head of Brand Content Redaktor Naczelna

Cenię gwiazdy, które inspirują i zarażają dobrą energią. Najchętniej piszę o polskich celebrytach - lubię tych, którzy mają do siebie dystans.

62 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

[b]gość, 24-04-15, 02:22 napisał(a):[/b]Nie wiem jaką trzeba mieć kupe w głowie, żeby pisać negatywne rzeczy na temat jej sylwetki, dziewczyna jest piękna, ma seksowne, kobiece kształty, daleko jej jeszcze do osoby grubej, waga rozkłada jej się względnie równomiernie – no może trochę bardziej idzie w twarz, ale to moim zdaniem kwestia sterydów, a nie żadnych cukierków, selena leczy toczeń rumieniowaty prawdopodobnie sterydami i to przez nie tak mocno przytyła, w każdym razie – piękna kobieta, a najśmieszniejsze, że krytykują są anonimowe pasztety w internecie :PZgadzam się! Tylko gimnazja. Poza tym w durnej pl zwraca się uwagę na ubrania i wygląd

Typowa Latynoska. Wiele z nich w wieku kilkunastu lat to śliczne laleczki, ale geny bardzo szybko dają o sobie znać i po 20stce zaczyna się tycie i “starzenie” 😛

[b]gość, 25-04-15, 10:24 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 24-04-15, 02:22 napisał(a):[/b]Nie wiem jaką trzeba mieć kupe w głowie, żeby pisać negatywne rzeczy na temat jej sylwetki, dziewczyna jest piękna, ma seksowne, kobiece kształty, daleko jej jeszcze do osoby grubej, waga rozkłada jej się względnie równomiernie – no może trochę bardziej idzie w twarz, ale to moim zdaniem kwestia sterydów, a nie żadnych cukierków, selena leczy toczeń rumieniowaty prawdopodobnie sterydami i to przez nie tak mocno przytyła, w każdym razie – piękna kobieta, a najśmieszniejsze, że krytykują są anonimowe pasztety w internecie :PZgadzam się! Tylko gimnazja. Poza tym w durnej pl zwraca się uwagę na ubrania i wygląd[/quote]Przepraszam Co to znaczy w durnej Pl? A pan czy pani skad? Zapewne przebywasz na obczyznie I jestes z tego dumny OK ja rowniez ale nigdy nie okresne mojego kraju Jako ‘durny ‘ mimo, ze jest tam tak jak jest I to wina ludzi, ze tak sie tam dzieje.pokory wiecej moi drodzy.

[b]gość, 23-04-15, 22:25 napisał(a):[/b]Te buty nie dość ze są obrzydliwe to jeszcze optycznie skracają jej nogi ! A kilogramy widać..brzuch trochę sterczyCzyj brzuch ? Twój ??? Ojejciuuuuu:(

[b]gość, 24-04-15, 00:08 napisał(a):[/b]Brzydsza uzurpatorka Seleny Gomez ;)O RETY !!! TAK SIĘ NAZYWASZ ? WSPÓŁCZUJĘ. Szkoda mi Cię:)Pozderki;]

Okropne buty i te skarpety… fuj

[b]gość, 24-04-15, 09:31 napisał(a):[/b]osobiście bardziej mi się podobają chude osoby, chociaż sama do takich nie należę. Selena nadal jest piękna i nie ma powodów do wstydu. nie można się całe życie głodzić-w imię czego? próżności? jeżeli przy racjonalnym (nie głodowym) żywieniu wygląda tak a nie inaczej, to widocznie taki jej urok. Racja, że chudsza wyglądała korzystniej, no ale trudno. Było-minęło. Może kiedyś znowu schudnie, jak będzie miała taką ochotę.a dla mnie wygląda lepiej,nie generalizuj;)ma dalej wągę w normie,po prostu ma większy brzuch i biust,tyle

osobiście bardziej mi się podobają chude osoby, chociaż sama do takich nie należę. Selena nadal jest piękna i nie ma powodów do wstydu. nie można się całe życie głodzić-w imię czego? próżności? jeżeli przy racjonalnym (nie głodowym) żywieniu wygląda tak a nie inaczej, to widocznie taki jej urok. Racja, że chudsza wyglądała korzystniej, no ale trudno. Było-minęło. Może kiedyś znowu schudnie, jak będzie miała taką ochotę.

Nie wiem jaką trzeba mieć kupe w głowie, żeby pisać negatywne rzeczy na temat jej sylwetki, dziewczyna jest piękna, ma seksowne, kobiece kształty, daleko jej jeszcze do osoby grubej, waga rozkłada jej się względnie równomiernie – no może trochę bardziej idzie w twarz, ale to moim zdaniem kwestia sterydów, a nie żadnych cukierków, selena leczy toczeń rumieniowaty prawdopodobnie sterydami i to przez nie tak mocno przytyła, w każdym razie – piękna kobieta, a najśmieszniejsze, że krytykują są anonimowe pasztety w internecie 😛

“nie ma zamiaru namawiać jej na żadną dietę cud”Taa.. Dieta cud. Siedzisz i czekasz na cud xd

[b]gość, 23-04-15, 18:26 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 23-04-15, 18:25 napisał(a):[/b]Ok tez uwazam, ze wczesniej wygladala lepiej bo ma taki typ figury, ze kazdy dodatkowy kg u niej wyglada po prostu nieladnie. Ale ile mozna drążyć temat? Ilekroć wchodze na kozaka to artykuł o Gomez i o jej dodatkowych kg, no ludzie ile mozna? Do usranej smierci bedziecie pisac o tym, ze przytyła conajmniej jakby ludzie nie załapali za 1 razem ? Przytyła to przytyła, zrozumielismy. To tak jak do dzis pod artykułami o Rihannie czy Brownie dodaje sie ” gwiazdor ktory niegdys pobil Rihanne” albo ” piosenkarka, ktorej oprawcą byl Chris Brown”. Mozna napisa raz, drugi trzeci ale bez przesady, do znudzeniaTo tak jak od 10 lat piszą o rozstaniu Aniston i Brada :D[/quote]Dokladnie 😀

Dziwnie jej twarz wyglada czy moze tylko Te okulary :/

Widac tu udzial matki kim, w koncu ona umie wypromowac ludzi prze wielka dupe, mase botoksu i silikony, silikony gomez juz ma teraz dupa sie rb, styl juz podobny…

[b]gość, 23-04-15, 22:19 napisał(a):[/b]krzywe krodkie nogi to nie jej Krótkie krótkie krótkie. Jak Ci poszedł egzamin z polskiego?

5? Chyba 15? Kurde mloda I bogata, a taka zapyszczona. Ale w sumie zawsze byla najbrzydsza gwiazdka dosneya

[b]gość, 24-04-15, 00:11 napisał(a):[/b]Wór bez taliiAle ma słodką, młodziutką buzię, ładne włosy, cerę i KUPĘ KASY, ŻEBY TO WSZYSTKO UTRZYMAĆ JAK NAJDŁUŻEJ!!!

Ta torebka to chyba kosztowała tyle, co PKB Czadu.

Wór bez talii

Czy chuda czy gruba- nie wierze, ze moze sie podobac;/

[b]gość, 23-04-15, 22:18 napisał(a):[/b]to nie ona jakas kiepska podroba ;(Kosmitka?

Ciekawe jak wy wszystkie wyglądacie

Piękna dziewczyna kilogram więcej nie ma znaczenia jest śliczna

[b]gość, 23-04-15, 23:41 napisał(a):[/b]ja ostatnio też przytyłam, mniej więcej tyle co ona ale mi wszystko poszło w tyłek i uda. Fajnie ,że siebie akceptuje, ja niestety muszę wrócić do rozmiaru 34 jak najszybciej i już latam na siłownie i jestem na diecie.A kogo to k*wa obchodzi?!

[b]gość, 23-04-15, 20:55 napisał(a):[/b]Czemu ludzie zawsze sie tak kłucą w komentarzach i sie obrażają ?Kłócą kłócą kłócą

Brzydsza uzurpatorka Seleny Gomez 😉

Te buty nie dość ze są obrzydliwe to jeszcze optycznie skracają jej nogi ! A kilogramy widać..brzuch trochę sterczy

krzywe krodkie nogi to nie jej

ja ostatnio też przytyłam, mniej więcej tyle co ona ale mi wszystko poszło w tyłek i uda. Fajnie ,że siebie akceptuje, ja niestety muszę wrócić do rozmiaru 34 jak najszybciej i już latam na siłownie i jestem na diecie.

to nie ona jakas kiepska podroba ;(

[b]gość, 23-04-15, 19:49 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 23-04-15, 19:41 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 23-04-15, 17:58 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 23-04-15, 17:11 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 23-04-15, 17:04 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 23-04-15, 16:56 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 23-04-15, 16:48 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 23-04-15, 15:44 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 23-04-15, 15:39 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 23-04-15, 15:37 napisał(a):[/b]5kg? Ja przytyłam 9 i prawie nie widać.Moze wiecej przytyla? Albo tobie sie zdaje, ze nie widac[/quote]Czytać nie Umiesz? “prawie nie widać” a “nic nie widać”? Widzisz różnice? Gdy jestem w ubraniach nie widać natomiast bikini wygląda już gorzej.[/quote]Po co sie tlumaczysz ???[/quote]Jak już to tłumaczę Tobie tępa dzido 🙂 widać nadal brak zrozumienia :)Radze nie komentować i się nie ośmieszać :D[/quote]A ty nie umiesz się wypowiadać jak normalny, kulturalny człowiek? Jedynie sama się ośmieszasz, autorka wcześniejszego komentarza cię nie przezywała[/quote]A co ma kultura do stwierdzenia faktu ? ktoś jest głupi i nie rozumie podstawowych różnic w wypowiedzi? W takim razie niech nie komentuje jesli nie rozumie wypowiedzi. Czy kultura też nie każę sie nie wypowiadać odnośnie do tego czego sie nie rozumie?[/quote]TĘPĄ DZIDĄ JESTEŚ TYLKO I WYŁĄCZNIE ty[/quote]kolejny brak zrozumienia 🙂 i tym razem wybuch złości :)[/quote]Dobra, dosc. Pani co jej prawie nie widac probuje siebie oszukac, ze nie wyglada grubo. Jej wybuch i tlumaczenie to tylko kompleksy, szkoda czasu na taka TEPA DZIDE[/quote]zajmijcie sie lepiej sprawdzaniem wyników egzaminu gimnazjalnego

jezu, ma prawo mieć 5 kg więcej albo mniej – jej ciało, jej sprawa… dopóki nie promuje anoreksji ANI chorobliwej otyłości to naprawdę – dlaczego kogokolwiek boli jej brzuszek?

Czemu ludzie zawsze sie tak kłucą w komentarzach i sie obrażają ?

“zajmijcie sie lepiej sprawdzaniem wyników egzaminu gimnazjalnego” –> o, to było dobre pociśnięcie

Ona już nie jest z Zeddem!!!!!

Ładna, ale kiedyś była ładniejsza i zgrabniejsza. Fajne włosy i cera.

[b]gość, 23-04-15, 19:04 napisał(a):[/b]woecie jak uzyskac taki efekt na wlosach????[/quoteDzisiaj cały dzień mam podobne. Wstałam rano i zamiast się uczesac to wgniotlam trochę żelu żeby się nie puszyly i wyglądają mniej więcej tak jak jej.

[b]gość, 23-04-15, 19:15 napisał(a):[/b]Ona już nie jest z Zeddem!!!!!Skad masz takie newsy?

[b]gość, 23-04-15, 19:41 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 23-04-15, 17:58 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 23-04-15, 17:11 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 23-04-15, 17:04 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 23-04-15, 16:56 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 23-04-15, 16:48 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 23-04-15, 15:44 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 23-04-15, 15:39 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 23-04-15, 15:37 napisał(a):[/b]5kg? Ja przytyłam 9 i prawie nie widać.Moze wiecej przytyla? Albo tobie sie zdaje, ze nie widac[/quote]Czytać nie Umiesz? “prawie nie widać” a “nic nie widać”? Widzisz różnice? Gdy jestem w ubraniach nie widać natomiast bikini wygląda już gorzej.[/quote]Po co sie tlumaczysz ???[/quote]Jak już to tłumaczę Tobie tępa dzido 🙂 widać nadal brak zrozumienia :)Radze nie komentować i się nie ośmieszać :D[/quote]A ty nie umiesz się wypowiadać jak normalny, kulturalny człowiek? Jedynie sama się ośmieszasz, autorka wcześniejszego komentarza cię nie przezywała[/quote]A co ma kultura do stwierdzenia faktu ? ktoś jest głupi i nie rozumie podstawowych różnic w wypowiedzi? W takim razie niech nie komentuje jesli nie rozumie wypowiedzi. Czy kultura też nie każę sie nie wypowiadać odnośnie do tego czego sie nie rozumie?[/quote]TĘPĄ DZIDĄ JESTEŚ TYLKO I WYŁĄCZNIE ty[/quote]kolejny brak zrozumienia 🙂 i tym razem wybuch złości :)[/quote]Dobra, dosc. Pani co jej prawie nie widac probuje siebie oszukac, ze nie wyglada grubo. Jej wybuch i tlumaczenie to tylko kompleksy, szkoda czasu na taka TEPA DZIDE

[b]gość, 23-04-15, 17:58 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 23-04-15, 17:11 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 23-04-15, 17:04 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 23-04-15, 16:56 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 23-04-15, 16:48 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 23-04-15, 15:44 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 23-04-15, 15:39 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 23-04-15, 15:37 napisał(a):[/b]5kg? Ja przytyłam 9 i prawie nie widać.Moze wiecej przytyla? Albo tobie sie zdaje, ze nie widac[/quote]Czytać nie Umiesz? “prawie nie widać” a “nic nie widać”? Widzisz różnice? Gdy jestem w ubraniach nie widać natomiast bikini wygląda już gorzej.[/quote]Po co sie tlumaczysz ???[/quote]Jak już to tłumaczę Tobie tępa dzido 🙂 widać nadal brak zrozumienia :)Radze nie komentować i się nie ośmieszać :D[/quote]A ty nie umiesz się wypowiadać jak normalny, kulturalny człowiek? Jedynie sama się ośmieszasz, autorka wcześniejszego komentarza cię nie przezywała[/quote]A co ma kultura do stwierdzenia faktu ? ktoś jest głupi i nie rozumie podstawowych różnic w wypowiedzi? W takim razie niech nie komentuje jesli nie rozumie wypowiedzi. Czy kultura też nie każę sie nie wypowiadać odnośnie do tego czego sie nie rozumie?[/quote]TĘPĄ DZIDĄ JESTEŚ TYLKO I WYŁĄCZNIE ty[/quote]kolejny brak zrozumienia 🙂 i tym razem wybuch złości 🙂

[b]gość, 23-04-15, 19:18 napisał(a):[/b]Ślicznie wygląda nawet z kilogramem więcejdokładnie! Najważniejsze ze jest szczęśliwa

Ślicznie wygląda nawet z kilogramem więcej

Ok tez uwazam, ze wczesniej wygladala lepiej bo ma taki typ figury, ze kazdy dodatkowy kg u niej wyglada po prostu nieladnie. Ale ile mozna drążyć temat? Ilekroć wchodze na kozaka to artykuł o Gomez i o jej dodatkowych kg, no ludzie ile mozna? Do usranej smierci bedziecie pisac o tym, ze przytyła conajmniej jakby ludzie nie załapali za 1 razem ? Przytyła to przytyła, zrozumielismy. To tak jak do dzis pod artykułami o Rihannie czy Brownie dodaje sie ” gwiazdor ktory niegdys pobil Rihanne” albo ” piosenkarka, ktorej oprawcą byl Chris Brown”. Mozna napisa raz, drugi trzeci ale bez przesady, do znudzenia

woecie jak uzyskac taki efekt na wlosach????

[b]gość, 23-04-15, 18:25 napisał(a):[/b]Ok tez uwazam, ze wczesniej wygladala lepiej bo ma taki typ figury, ze kazdy dodatkowy kg u niej wyglada po prostu nieladnie. Ale ile mozna drążyć temat? Ilekroć wchodze na kozaka to artykuł o Gomez i o jej dodatkowych kg, no ludzie ile mozna? Do usranej smierci bedziecie pisac o tym, ze przytyła conajmniej jakby ludzie nie załapali za 1 razem ? Przytyła to przytyła, zrozumielismy. To tak jak do dzis pod artykułami o Rihannie czy Brownie dodaje sie ” gwiazdor ktory niegdys pobil Rihanne” albo ” piosenkarka, ktorej oprawcą byl Chris Brown”. Mozna napisa raz, drugi trzeci ale bez przesady, do znudzeniaTo tak jak od 10 lat piszą o rozstaniu Aniston i Brada 😀

[b]gość, 23-04-15, 17:05 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 23-04-15, 15:37 napisał(a):[/b]Przytyla, i co z tego? Kobiety same robia sobie pod gorke. Zamiast sie wspierac, komentuja wyglad, czesto sa przy tym bezczelne. A pozniej same placza, ze nie spelniaja “wymogow” aby byc piekna, albo ze ktos skrytykowal ich wyglad. Kazdemu podoba sie cos innego, nikt z nas nie mial wplywu na to jak bedzie wygladac. Zamiast sie wspierac, wytykamy sobie wady. Nikt idealny nie jest, trzeba to w koncu zrozumiec.Więcej takich komentarzy :)[/quote]Lepiej byc szczesliwa niz chuda

Jest usmiechnieta, dovrze sie czuje to ladnie wyglada 🙂 peace!

[b]gość, 23-04-15, 17:04 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 23-04-15, 16:56 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 23-04-15, 16:48 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 23-04-15, 15:44 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 23-04-15, 15:39 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 23-04-15, 15:37 napisał(a):[/b]5kg? Ja przytyłam 9 i prawie nie widać.Moze wiecej przytyla? Albo tobie sie zdaje, ze nie widac[/quote]Czytać nie Umiesz? “prawie nie widać” a “nic nie widać”? Widzisz różnice? Gdy jestem w ubraniach nie widać natomiast bikini wygląda już gorzej.[/quote]Po co sie tlumaczysz ???[/quote]Jak już to tłumaczę Tobie tępa dzido 🙂 widać nadal brak zrozumienia :)Radze nie komentować i się nie ośmieszać :D[/quote]A ty nie umiesz się wypowiadać jak normalny, kulturalny człowiek? Jedynie sama się ośmieszasz, autorka wcześniejszego komentarza cię nie przezywała[/quote]A co ma kultura do stwierdzenia faktu ? ktoś jest głupi i nie rozumie podstawowych różnic w wypowiedzi? W takim razie niech nie komentuje jesli nie rozumie wypowiedzi. Czy kultura też nie każę sie nie wypowiadać odnośnie do tego czego sie nie rozumie?

[b]gość, 23-04-15, 17:11 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 23-04-15, 17:04 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 23-04-15, 16:56 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 23-04-15, 16:48 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 23-04-15, 15:44 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 23-04-15, 15:39 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 23-04-15, 15:37 napisał(a):[/b]5kg? Ja przytyłam 9 i prawie nie widać.Moze wiecej przytyla? Albo tobie sie zdaje, ze nie widac[/quote]Czytać nie Umiesz? “prawie nie widać” a “nic nie widać”? Widzisz różnice? Gdy jestem w ubraniach nie widać natomiast bikini wygląda już gorzej.[/quote]Po co sie tlumaczysz ???[/quote]Jak już to tłumaczę Tobie tępa dzido 🙂 widać nadal brak zrozumienia :)Radze nie komentować i się nie ośmieszać :D[/quote]A ty nie umiesz się wypowiadać jak normalny, kulturalny człowiek? Jedynie sama się ośmieszasz, autorka wcześniejszego komentarza cię nie przezywała[/quote]A co ma kultura do stwierdzenia faktu ? ktoś jest głupi i nie rozumie podstawowych różnic w wypowiedzi? W takim razie niech nie komentuje jesli nie rozumie wypowiedzi. Czy kultura też nie każę sie nie wypowiadać odnośnie do tego czego sie nie rozumie?[/quote]TĘPĄ DZIDĄ JESTEŚ TYLKO I WYŁĄCZNIE ty

wiecie jak uzyskac taki efekt na wlosach?

[b]gość, 23-04-15, 16:48 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 23-04-15, 15:44 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 23-04-15, 15:39 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 23-04-15, 15:37 napisał(a):[/b]5kg? Ja przytyłam 9 i prawie nie widać.Moze wiecej przytyla? Albo tobie sie zdaje, ze nie widac[/quote]Czytać nie Umiesz? “prawie nie widać” a “nic nie widać”? Widzisz różnice? Gdy jestem w ubraniach nie widać natomiast bikini wygląda już gorzej.[/quote]Po co sie tlumaczysz ???[/quote]Jak już to tłumaczę Tobie tępa dzido 🙂 widać nadal brak zrozumienia :)Radze nie komentować i się nie ośmieszać 😀