Wczoraj ruszył 72. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes 2019. Na czerwonym dywanie pojawiło się wiele gwiazd. Spośród nich zobaczyliśmy między innymi Alessandre Ambrosio, Eve Longorię, czy Selenę Gomez.

Ile zaskórników! Twarz Seleny Gomez jest w nie najlepszym stanie (ZDJĘCIA)

Selena Gomez w Cannes 2019

Selena Gomez (26 l.) już wczoraj rano wylądowała we Francji. Zdjęcia z lotniska możecie zobaczyć tutaj: Selena Gomez w nietypowym stroju na lotnisku we Francji Selena na czerwonym dywanie pojawiła się cała na biało. Piosenkarka wybrała białą, obcisłą kreację.

Biały gorset z jedwabiu od Louis Vuitton podkreślał jej kobiece kształty. Długa spódnica z rozcięciem z podwyższonym stanem była uszyta z grubego materiału z pikowanymi akcentami.

Selena Gomez pojechała do kościoła Justina i Hailey (ZDJĘCIA)

Stylizacja została przełamana mocnym makijażem wykonanym przez Hung Vanngo. Selena miała czarną kreskę, zrobioną eyelinerem, i błyszczący cień do powieki i piękne, czerwone usta.

Do tego spięte włosy w kok.

Selena Gomez pomniejszała usta?

Naszą uwagę zwróciły usta Seleny Gomez, które wyglądały na znacznie mniejsze niż w rzeczywistości. Gwiazda słynie ze swoich pełnych, dużych ust, natomiast na Festiwalu Filmowym w Cannes wyglądały one na wyjątkowo małe. Nie wiadomo, czy to kwestia makijażu, czy może Selena zdecydowała się pomniejszyć usta…

Oficjalnie w wielkim stylu Selena Gomez powróciła na scenę. Zaśpiewała na Coachelli

Końcowy efekt wypadł naprawdę wspaniale. Selena Gomez błyszczała na czerwonym dywanie w Cannes.

Sonda

poll-violet

Selena Gomez rzadko bywa na czerwonym dywanie. Która ze stylizacji najlepiej się prezentuje?

1

Biała stylizacja: gorset i spódnica w Cannes 2019.

2
Selena Gomez

Zdecydowanie czarna, klasyczna sukienka z dekoltem.

3

Opalona Selena na Met Gali 2018!

4

Selena na premierze filmu Transylvania 3! Boska