Wibo, twórca takich marek jak Wibo i Lovely, wprowadziła na rynek kolejną markę kosmetyków do makijażu – NAM. Jej wyróżnikiem jest fakt, że całe portfolio NAM to profesjonalne, w 100% wegańskie, pozbawione parabenów i nietestowane na zwierzętach produkty, co potwierdza certyfikat PETA.

Kosmetyki wegańskie NAM – nowa marka w portfolio Wibo

Marka została stworzona przez profesjonalistów, którzy korzystając z bogatego doświadczenia Wibo w segmencie kosmetyków kolorowych opracowali unikatowe technologie, m.in. formułę bestFILTEneeded, która nadaje skórze efekt Photoshop. Twórcom marki przyświecała idea beauty & care, co oznacza, że projektując skład każdego z nich, zadbano o składniki pielęgnacyjne pozwalające zadbać o skórę także podczas noszenia makijażu.

»Bo tak NAM się podobasz« to mocny manifest marki, który ma zachęcać kobiety, aby znalazły odwagę, żeby tupnąć nogą i podążać za swoim wewnętrznym głosem” – mówi Natalia Pietrusiak, Dyrektor Kreacji i Marketingu Wibo.

Lista produktów marki NAM jest długa – znajdziemy tam korektory, podkłady, rozświetlacze, konturówki, matowe i błyszczące pomadki, tusze do rzęs a także produkty do stylizacji brwi. Jak na profesjonalną markę kosmetyczną przystało, w ofercie NAM znajdziemy także primery, bazy pod makijaż, utrwalacze oraz pełną gamę akcesoriów makijażowych. Marka zapowiada, że nie zabraknie również limitowanych kolekcji.

Kosmetyki NAM będą dostępne w sklepach sieci Rossmann i na www.nammakeup.com.

 

Materiał promocyjny