Kuba Wojewódzki jeszcze niedawno publikował zdjęcia z Anną Markowską. Wszystko wskazywało na to, że para jest nadal. Natomiast tydzień temu gruchnęła wiadomość, że modelka została przyłapana na kolacji z Sebastianem Fabijańskim.

Anna Markowska odeszła od Wojewódzkiego i poszła do Fabijańskiego?!

Zdjęcia paparazzi ze spotkania Fabijańskiego i Markowskiej!

Aktor po rozstaniu z Maffashion nie ułożył sobie jeszcze życia z nikim na stałe. Był przyłapany z Anną Marią Sieklucką i TikTokerką Zosią, ale niestety relacje te szybko się zakończyły.

Teraz wyszło na jaw, że Fabijański zaczął spotykać się z uczestniczką „Top model” Anną Markowską. Na łamach portalu Świat Gwiazd informator zdradziła, że widział parę na randce, a podczas spotkania nie brakowało czułości i jednoznacznych gestów.

Widziałem Sebastiana Fabijańskiego i Annę Markowską razem. Sytuacja była jednoznaczna, nie mogli oderwać od siebie wzroku. Co więcej, nie byli sami, a towarzyszył im fotograf paparazzi. Wyglądało to na klasyczną ustawkę – wyjawił informator portalu Świat Gwiazd.

Kuba Wojewódzki jeszcze nigdy tego nie robił… Opublikował kolejne zdjęcie z Anną Markowską

Dziś zdjęcia ze spotkania Sebastiana i Anny trafiły na Pudelka. Okazuje się, że pomiędzy nimi nie było za wiele „czułości i jednoznacznych gestów”, jak to powiedział informator. Widzimy też, że w pewnym momencie aktor patrzy się na paparazzi, więc był świadomy, że zdjęcia zaraz trafią do mediów. Czy to ustawka? tego nie wiemy!

Zdjęcia ze spotkania Sebastiana Fabijańskiego i Anny Markowskiej możesz zobaczyć TUTAJ!

Tomasz Karolak o związku Kuby Wojewódzkiego z Anną Markowską. Wyjawił ich sekret!

Anna Markowska i Sebastian Fabijański 

Anna Markowska i Sebastian Fabijański

Sebastian Fabijański, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Anna Markowska, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Anna Markowska, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA