1 października ubiegłego roku Kuba Wojewódzki i Anna Markowska potwierdzili oficjalnie związek, pojawiając się razem w Teatrze 6. Piętro w Warszawie na premierze spektaklu Michała Żebrowskiego. Następnie w rozmowie z Kozaczkiem Anna Markowska, zdradziła, czy żałuje, że jej związek wyszedł na jaw: 

Jest to pewna cena, za jaką muszę zapłacić z tym człowiekiem. Medialny związek nie jest najfajniejszą opcją. Ja nigdy nie mówiłam o życiu prywatnym i nigdy nie pokazałam swojego partnera, a tutaj niestety było to nieuniknione, ale krótko mówiąc, myślę, że było warto zapłacić tą cenę” – zapewnia nam Markowska.

TYLKO U NAS! Anna Markowska o Kubie Wojewódzkim. Żałuje, że jej związek wyszedł na jaw? (WIDEO)

Anna Markowska i Kuba Wojewódzki znów są razem

Natomiast pod koniec stycznia Kuba Wojewódzki opublikował zaskakujące zdjęcie kobiety, z którą wyjechał na wakacje do Meksyku. Internauci zauważyli, że figura i włosy raczej nie należą do uczestniczki Top Model. Tym bardziej że w tym samym czasie modelka przebywała na Bali, więc szybko pojawiły się plotki, że para się rozstała.

Kuba Wojewódzki i Anna Markowska już się rozstali? To raczej nie są włosy modelki

Jednak trzy miesiące później Kuba Wojewódzki opublikowali na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z Anną Markowską. Post powstał w ramach współpracy z jednym z kompleksów basenowych. Internauci zastanawiali się, czy para do siebie wróciła, czy zrobili wspólne zdjęcie tylko dla współpracy.

Teraz chyba nie mamy wątpliwości, że para jest nadal razem. Wojewódzki opublikował kolejne sponsorowane zdjęcie z Anną Markowską, na którym odsłania swoja zgrabną figurę. Internauci są oczarowani modelką:

  • Ta kobieta to jest tak piękna, że kopara mi opada za każdym razem
  • Panna Anka to chyba najpiękniejsza Panna, jaka się na Ciebie Panie Kubo skusiła
  • Ojj Kubuś tylko pozazdrościć tej pięknej Pani – piszą internauci.

 

Kuba Wojewódzki i Anna Markowska już się rozstali? To raczej nie są włosy modelki

Okazuje się, że Ania i Kuba wzięli udział w wyścigu szybkich samochodów. Zobaczcie nagranie poniżej: