Uff, co za ulga. Może w ten sposób oszczędzi nam kolejnych swoich romansów. Agnieszka Frykowska powiedziała co naprawdę myśli o Polakach przy okazji zachwycania się zdobyczą zza Oceanu Olivierem Grunerem.

I tak dziennikarz Faktu usłyszał: Polskim facetom brakuje jaj! A Olivier jest zupełnie inni niż polscy faceci. Nie pije, nie pali, nie przeklina, ćwiczy! Na dodatek rodakom „gwiazdki\” brakuje klasy i dbałości o siebie.

Frytka do tej pory nie marudziła. Ani wtedy gdy spędziła upojne chwile z Łukaszem Wiewiórskim \”Kenem\”, ani gdy spotykała się z z detektywem Krzysztofem Rutkowskim. Co więc się zmieniło?

Może podbicie ekonomiczne nowego ukochanego, albo to, że chce zabrać ją do Hollywood 🙂 Otworzy jej drzwi do wielkiej kariery:)

Najlepszą puentą do jej wypowiedzi i jej życia są słowa Krzysztofa Ibisza: Widocznie Frytka przyciąga facetów, dla których najbliższy sklep z kosmetykami jest 50 wiorst na północ. Radzę zmienić rejony poszukiwań i udać się tam, gdzie doprowadzone są światło i gaz.