Księżna Meghan (37 l.) już niedługo urodzi pierwsze dziecko. Choć pałac nie przekazał żadnych oficjalnych wieści na temat przewidywanego terminu porodu, sądząc po momencie, w którym ogłoszono ciążę i rozmiarach brzuszka księżnej, moment ten nastąpi w marcu lub kwietniu. W ubiegłym tygodniu pojawiła się pogłoska o tym, że Meghan ma urodzić już w lutym. Pozostaje czekać i trzymać kciuki.

NIEZRĘCZNA sytuacja między Meghan a Williamem – ekspert od mowy ciała tłumaczy

Tymczasem w internecie mnożą się teorie na temat płci dziecka księżnej Meghan i księcia Harry’ego. Brytyjskie portale powołują się na położną, Amandę Bude, która przewiduje płeć maleństwa po kształcie brzucha przyszłej mamy.

Położna powtarza „mądrość”, według której szeroki i niski brzuch mamy w ciąży zapowiada, że urodzi się dziewczynka. Z kolei wysoki i wąski brzuszek wskazuje, że na świat przyjdzie chłopiec. Księżna ma właśnie taki brzuszek – wysoki i wąski. Stąd wniosek – Meghan urodzi syna.

Wyszedł na jaw szczegół dotyczący dziecka Meghan Markle

Jednocześnie położna zabezpiecza się przed ewentualną „wpadką” i mówi, że tego typu przepowiednie nie zawsze się sprawdzają, ponieważ w zasadzie każda kobieta ma swój niepowtarzalny kształt brzucha w ciąży i trudno jednoznacznie wyrokowac płeć po jego kształcie i pozycji.

Jak zwykle w tych sprawach – na dwoje babka wróżyła. Chyba bardziej ufamy wynikom USG.

Położna przepowiada płeć dziecka księżnej Meghan po... kształcie brzucha

Położna przepowiada płeć dziecka księżnej Meghan po... kształcie brzucha

Położna przepowiada płeć dziecka księżnej Meghan po... kształcie brzucha