Jennifer Lopez doskonale wiedziała, że jej dzieci staną się gorącym tematem. Na ich temat wypowiadali się już P.Diddy czy Tom Cruise. Teraz przyszła kolej na Snoop Dogga.

36-letni raper ma trójkę dzieci – jak się nimi zajmuje zobaczyć można było w jego reality show. Spytany o poradę rodzicielską dla J.Lo, odpowiedział:

„Dziecko to coś pięknego, szczególnie, jeśli ma się dwoje na raz. Życzę jej wiele szczęścia, mam nadzieję, że jej maluchy będą całe i zdrowe, a ona będzie potrafiła docenić każdą chwilę z nimi spędzoną\”.

Snoop przy okazji powspominał własne dzieciństwo, dodając, że docenia, kiedy młodzi ludzie pracują, aby zarobić własne pieniądze. \”To pokazuje, że masz zadatki na zostanie w życiu KIMŚ\”.

A co Snoop poradziłby młodzieży?

\”Zawsze słuchaj rodziców. Oni są nauczycielami, są ludźmi, którzy posiadają wiedzę i życiową mądrość, którą próbują tobie przekazać. Nawet jeśli tego nie rozumiesz, lub nie podoba ci się to, co oni mówią, przyjmij to z pokorą, bo to prędzej czy później okaże się prawdą. Pewnego dnia usłyszysz ich głos znowu, wewnątrz i wtedy to, co ci mówili okaże się pomocne w życiu. Możesz wybrać dobrą lub złą drogę, ale przynajmniej będziesz wówczas tego świadom\” – powiedział gwiazdor.

Amen.