50. urodziny Jennifer Lopez (50 l.) tylko dodały gwieździe wigoru. Aktorka i piosenkarka nie ma zamiaru przechodzić na gwiazdorską emeryturę. Dopiero co do kin wszedł film z jej udziałem – Ślicznotki, a już mamy zdjęcia z kolejnego planu. Lopez wpadła w wir pracy!

Polska gwiazda lubi odsłaniać dekolt BEZ BIUSTONOSZA -tym razem zaliczyła WPADKĘ (ZDJĘCIA)

Ostatnie tygodnie Jenn spędziła na planie filmu Marry Me. Gwiazda spotkałą się tam z Owenem Wilsonem – aktorem znanym z wielu komedii romantycznych. Duet pracuje razem szykując dla widzów kolejną porcję rozrywki.

My zaś podglądamy fotki z planu. Wczoraj JLo zagrałą scenę na czerwonym dywanie. Dla potrzeb zdjęć Lopez została umalowana i wystrojona podobnie, jak ona sama szykuje się na wielkie gale. Jest jedna różnica – Jenn korzysta zawsze z porad najlepszych stylistów, których zabrakło na planie. 50-letnią gwiazdę zapakowano w srebrną suknię, która kompletnie nie pasowała do atletycznej figury gwiazdy.

Hailey Baldwin Bieber zaliczyła wpadkę z camel toe – takie legginsy nie wybaczają (ZDJĘCIA)

Zasłonięty dekolt przy krótkiej szyi JLo to błąd numer jeden. Odłsonięte masywne ramię gwiazdy to potknięcie numer dwa. W końcu fatalnie dobrane buty, które zamiast wysmuklić nogę, sprawiły, że wyglądała ciężko i topornie.

Ostatecznie ta stylizacja nie została zaplanowana na żadną galę, trudno więc wymagać, by spełniała wszelkie oczekiwania. W każdym razie nie jest to fason dla boskiej JLo – bo nawet ona – jak widać na zdjęciach – ma trudną i wymagającą figurę.

Zobacz też:

Kupując sukienkę UWAŻAJ na wzór – te panie zaliczyły wpadki

50-letnia Jennifer Lopez nie założyła bluzki pod żakiet i… (ZDJĘCIA)

Jennifer Lopez spotkała się z byłym mężem i jego dziewczyną (ZDJĘCIA)

Jennifer Lopez na planie filmu „Marry Me”, fot.  RCF / MEGA / Mega Agency / Forum

Makijaż Jennifer Lopez, fot.  RCF / MEGA / Mega Agency / Forum

JLo na planie, fot.  RCF / MEGA / Mega Agency / Forum

Jennifer Lopez na planie filmu w srebrnej sukni, fot.  RCF / MEGA / Mega Agency / Forum

fot. RCF / MEGA / Mega Agency / Forum