„Power Couple” to nowy program stacji TVN, w którym wzięło udział siedem znanych par. Zamieszkali w jednej willi i musieli zmagać się z trudnymi zadaniami, a przy okazji sprawdzić, jak bardzo znają swojego partnera. W ostatnim odcinku odpadł uczestnik „Top Model” Hubert Gromadzki z partnerką Magdą.

Power Couple – 3 odcinek

Trzeci odcinek zaczął się od kontynuacji zadania z poprzedniego odcinka. Partnerzy byli przymocowani do obracającego się koła, a kiedy schodzili głową w dół, zanurzali się w zimnej wodzie. Przy tym musieli odpowiadać na pytania partnerek.

Agata i Janusz zarobili 5 tysięcy. To dopiero drugie zadanie, które udało im się wygrać. Ewa i Michał wygrali 5100 tys. Rubikowie zgarnęli 5,5 tysięcy. Zabawnie było, kiedy Agata zapytała, „co chce od męża, kiedy wychodzi na miasto z kolegami„. Piotr odpowiedział, żeby nie pił alkoholu i nie wracał późno. Po zadaniu Agata powiedziała, że jest zdziwiona odpowiedzią męża, bo okazuje się, że Piotr nie spędza czasu z kolegami.

Bo mi nie pozwalasz – przyznał Piotr. Szkoda nam czasu na spędzanie z innymi – stwierdziła Agata.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Agata Rubik (@agata_rubik)

Janusz Chabior i Agata Wątróbska przyjechali do willi z psem Batmanem. Aktor podzielił się historią swojego pupila. Okazuje się, że ponad 10 lat temu musiał zagrać w filmie z białym pudlem, który w ogóle go nie słuchał. Pojechał więc do pobliskiego schroniska w Przemyślu i poprosił o najgrzeczniejszego psa. Od tej pory jest wszędzie z Batmanem.

W kolejnej rozgrywce kobiety musiały znaleźć siedem elementów garderoby spośród 300 rzeczy. Zadanie zostało oczywiście utrudnione. Partnerki musiały szukać elementów garderoby na włączonej bieżni. Zadanie zostaje zaliczone, kiedy znajdzie się siedem elementów w cztery minuty. Większość kobiet nie przeszła gry.

Agata i Janusz przegrali 8700 tysięcy. Ewa i Michał przegrali 9700 tys – zabrakło im jedynie dwóch elementów. Ika i  Katarzyna Pakosińska stracili 10600 złotych, a Aleksandrze Gruszce zabrakło tylko jednej rzeczy.

Torres był pewien, że żona sobie poradzi w tym zadaniu i obstawił ponad 10 tysięcy. Zdradził, że Paulina jest „królową lumpeksów, a chodzenie wśród wieszaków jest jej chlebem powszednim”. Niestety nie udało im się wygrać gry.

Agata i Piotr obstawili 15200 tysięcy i jako jedyni wygrali. Podczas zadania Piotr źle policzył na sobie ubrania i byli pewni, że przegrali.

Do strefy zagrożenia trafili Tomek i Paulina – zostało im zaledwie 2100. Wcześniej znajdowali się najwyżej tabeli. Przedostatnie miejsce zajęli Katarzyna i Irakli – 3400 złotych, a pierwsze miejsce zdobyli Agata i Piotr z 30700 tysięcy złotych.