Nasi czytelnicy mieli rację. Oficjalnie potwierdzono, że powstały dwie wersje programu Kuby Wojewódzkiego. Producent i reżyser show Tomasz Dąbrowski wyjaśnił Nagraliśmy dwie wersje: jedną, że Ivan przegrywa rywalizację, drugą z opcją, że wygrywa.

Oburzenie publiki zmusiło TVN do wyjaśnień. Oczywiście Wojewódzki nadal trzymał fason opowiadając: Bo ja mam intuicję. Dobry dziennikarz zdobywa i przetwarza informacje. Dla mnie było jasne, że wygra Tyniec. Dla osób inteligentnych sprawa jest prosta. Ja nie będę zdradzał tajników swojej pracy. Przecież my jesteśmy dilerami wyobraźni i nie ma tu mowy o żadnej manipulacji.

Ciekawe jak się mają do tego jego insynuacje, że talk-show idzie na żywo. Dyrektor programowy stacji Edward Miszczak tłumaczył, że widzów nie interesuje czy program jest na żywo. Teraz zapewne zmieni zdanie.

Cóż, było minęło. Teraz w nagrodę za dociekliwość można obejrzeć drugą wersję programu, w której Ivan Komarenko jest zdobywcą Kryształowej Kuli. Podobno piosenkarz nie wiedział, że będzie nagrywał dwie wersje.

Na stronie Kuby Wojewódzkiego odcinek pt. Ivan wygrałeś.