Przez lata Chrissy Teigen była jedną z ulubionych gwiazd w USA. Jej niemal doskonały związek z muzykiem Johnem Legendem i dwójka uroczych dzieci. Do tego jej biznes związany z gotowaniem (gwiazda angażowała do niego swoją mamę, tworząc ciekawy duet), a niedawno wraz z Kris Jenner zaprezentowała światu kolekcję środków czystości, które sprzedawały się na pniu. Miliony followersów, które kochały ją za jej cięty język i zdrowe podejście do cielesności i jej niedoskonałości.

Chrissy Teigen ujawnia KULISY rozwodu Kim Kardashian i Kanye Westa!

Wszystko skończyło się w momencie, gdy wyszły na jaw jej poczynania sprzed lat. Okazuje się, że modelka nie szczędziła okrutnych komentarzy współpracownikom, wytykała błędy i wpędzała w kompleksy inne kobiety. A teraz… amerykański projektant mody Michael Costello wyjawił, że przez nią miał myśli samobójcze. I to chwilę po tym, jak po długiej przerwie Chrissy Teigen wróciła do świata social mediów długim i wzruszającym oświadczeniem. Gwiazda wyznała, że oskarżenia były prawdziwe, że za nie przeprasza i obiecuje poprawę.

Projektant mody Michael Costello mówi, że prawie odebrał sobie życie, ponieważ nie mógł już dłużej radzić sobie z traumą – osobiście i zawodowo – którą, jak twierdzi, spowodowała Chrissy Teigen. Gwiazda „Project Runway” oskarża influencerkę o wieloletnią kampanię mającą na celu umieszczenie go na czarnej liście w branży, ponieważ twierdzi, że błędnie myślała, że ​​opublikował coś rasistowskiego związanego z nią w 2014 roku.

Chrissy Teigen została SPOLICZKOWANA przez Kris Jenner

Costello twierdzi, że bez względu na to, co zrobił, aby przekonać Chrissy, że zarzuty rasizmu były nieprawdziwe – mówi, że Instagram udowodnił, że był to komentarz przerobiony w Photoshopie, którego nie napisał – naciskała i powiedziała mu, że jego kariera się skończyła. Costello zamieścił również zrzuty ekranu z rzekomych wiadomości z Teigen, w których ta mówi: „rasiści tacy jak ty zasługują na cierpienie i śmierć”…

Michael Costello twierdzi, że Chrissy Teigen wraz ze stylistką Moniką Rose poszły za ciosem, wykorzystując swoje wpływy w branży, aby sprawić, by marki i firmy nie współpracowały z nim. Projektant mówi, że bardzo cierpiał i teraz otwiera się na ten temat, próbując uwolnić się od depresji i myśli samobójczych.

Chrissy Teigen jest w kolejnej CIĄŻY?! Spójrzcie na jej brzuch (FOTO)

Costello twierdzi, że ostatnio było tak źle, że powiedział swoim bliskim, że uważa, iż odebranie sobie życia jest najlepszym wyjściem. Oczywiście zarzuty Michaela pokrywają się z długimi przeprosinami Chrissy za jej przeszłe zachowanie w Internecie… które nazwała trollingiem i przypisując te poczynania własnej niepewności i niedojrzałości. Jak oceniacie kolejną aferę z Chrissy Teigen w roli głównej?

Chrissy Teigen na wakacjach

Chrissy Teigen z rodziną fot. X17 / Forum

Chrissy Teigen i John Legend

Chrissy Teigen i John Legend fot. Backgrid USA / Forum

Chrissy Teigen z córką fot. Forum/Backgrid