We wtorek Chrissy Teigen udzieliła swojego pierwszego wywiadu telewizyjnego po mnóstwie oskarżeń o zastraszanie, które pojawiły się na początku tego roku. Kontrowersje, wywołane wywiadem z Courtney Stodden, personą reality-TV, doprowadziły do ​​tego, że sponsorujące ją brandy, a także media dały jej bana.

Chrissy Teigen została SPOLICZKOWANA przez Kris Jenner

Pięć miesięcy później Teigen powiedziała, że ​​to doświadczenie sprawiło, że się rozwinęła. „Jest taki frazes:„ Cieszę się, że to się stało ”- powiedziała Teigen do gospodarza programu „Today” Hoda Kotb,  „naprawdę uczyniło mnie to silniejszą osobą, lepszą osobą”.

W maju Daily Beast opublikował wywiad ze Stodden, w którym szczegółowo ujawniła tweety i bezpośrednie wiadomości, które otrzymała od Teigen. Stodden powiedziaał, że Teigen pisała do niej: „Nie mogę się doczekać, aż umrzesz”, zarówno publicznie, jak i prywatnie.

Kilka dni później Teigen odniosła się do oskarżeń w wątku na Twitterze, mówiąc, że jest „całkowicie zawstydzona” za swoje wcześniejsze zachowanie. Następnie, po spędzeniu miesiąca w większości milczenia w Internecie, Teigen wysłała długie przeprosiny, co wywołało jeszcze więcej oskarżeń o zastraszanie. W lipcu udostępniła post na Instagramie o „byciu anulowanym”, podkreślając, że „dużo się nauczyła” w ciągu kilku miesięcy.

Chrissy Teigen nie może pogodzić się z życiem „po aferze w social mediach”

We wtorek w wywiadzie telewizyjnym Teigen, która również była tam, aby promować swoją najnowszą książkę kucharską, opowiedziała o czasie, który spędziła na zastanawianiu się nad swoim przeszłym zachowaniem i o tym, jak zamierza iść naprzód.

„Patrzę na moje dzieci i na to, jakie chcę, żeby były i na ich wartości i jak chcę, żeby traktowały ludzi” – powiedziała Kotbowi – „dostrzec to, że ja taka nie jestem, było, jak sądzę, najtrudniejsze dla mnie.” Teigen dodała, że ​​poczucie anonimowości w Internecie po części napędzało rodzaj wiadomości, które wysyłała w przeszłości. „Nie myślałam, że ktoś to przeczyta” – powiedziała. „Tak naprawdę nie myślisz o wpływie i osobie po drugiej stronie”.

Projektant mówi, że Chrissy Teigen znęcała się nad nim psychicznie, „miałem myśli samobójcze”

Teigen wspomniała, zarówno w tym nowym wywiadzie, jak i w swoim poście na mediach społecznościowych, że próbowała dotrzeć do tych, których skrzywdziła. „Jestem w trakcie prywatnego kontaktu z ludźmi, których obraziłem” – napisała w swoim poście w czerwcu. We wtorek przyznała, że ​​niektórzy ludzie nie chcieli się kontaktować, mówiąc: „Jeśli to zaakceptowali, to świetnie, ale nie musieli”. Stodden utrzymywała jednak, że nigdy nie dostała jednak żadnej wiadomości od Teigen.

Podczas wywiadu w programie „Today” Teigen mówiła również o swojej niedawnej trzeźwości.

Chrissy Teigen ujawnia KULISY rozwodu Kim Kardashian i Kanye Westa!

„Właściwie jestem dziś trzeźwa przez sto dni i jestem bardzo podekscytowana” – powiedziała, wspominając, że jej zachowanie po pijanemu stało się „wstydliwe”. „Czuję się tak dobrze, czuję się bardzo trzeźwo” – kontynuowała. „Czuję, że wykonałam swoją pracę i mam tylko nadzieję, że ci ludzie będą w stanie mi wybaczyć i będą mogli powitać fakt, że miejmy nadzieję, jestem lepsza”.

Tymczasem na rozpoczętą właśnie promocję książki z serii „Zachcianki” żona Johna Legenda zakłada głębokie dekolty i krótkie sukienki. Czy ten seksowny wygląd i wyznanie o alkoholizmie ma odwrócić uwagę od niedawnego skandalu? Dajcie znać w komentarzu!

New York, NY – Actor Chrissy Teigen heads to Barnes & Nobles in NYC wearing a daring plunging neckline paired with a gray pantsuit.
BACKGRID USA 27 OCTOBER 2021,Image: 640173857, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: T.JACKSON / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Angelina Jolie with her 5 kids at the „Eternals” UK gala screening, BFI Imax Waterloo, Charlie Chaplin Walk, on Wednesday 27th October 2021, in London, England, UK.

New York, NY – Model and author Chrissy Teigen is a stunner in red as she heads to The Wendy Williams Show in NYC.
BACKGRID USA 27 OCTOBER 2021,Image: 640179183, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: MediaPunch / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

New York, NY – Model and author Chrissy Teigen is a stunner in red as she heads to The Wendy Williams Show in NYC.
BACKGRID USA 27 OCTOBER 2021,Image: 640179186, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: MediaPunch / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

New York, NY – Chrissy Teigen is seen arriving at her apartment in New York City.
*UK Clients – Pictures Containing Children
Please Pixelate Face Prior To Publication*,Image: 640190154, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Fernando Ramales / BACKGRID / Backgrid USA / Forum