Kim Kardashian (40 l.) w lutym złożyła pozew o rozwód – potwierdziły się wcześniejsze doniesienia, że rozstała się z Kanye Westem (43 l.). Teraz jej przyjaciółka Chrissy Teigen ujawniła więcej na ten temat.

Chrissy Teigen o rozwodzie Kim Kardashian i Kanye Westa

Kim Kardashian do tej pory nie odniosła się do rozwodu. Nie zrobił też tego raper. Jedynie Kris Jenner zabrała głos, jednak też nie była zbyt wylewna.

Kris Jenner przerywa ciszę na temat ROZWODU Kim Kardashian i Kanye Westa

Więcej zdradziła Chrissy Teigen, żona Johna Legenda. Para od lat zna się z Kardashianami. Chrissy była gościem w „Watch What Happens Live”. Powiedziała, że jej mąż nie ma bliskiego kontaktu z Kanye, ale ona rozmawiała z Kim. Celebrytka starała się uratować małżeństwo.

Kim ma się dobrze. Wiem, że dała z siebie wszystko i szczerze mówiąc, szkoda, że ​​się nie udało. Ponieważ widziałam, że są związkiem na zawsze. Naprawdę. Ale wiem, że robiła wszystko, co w jej mocy.

Kim Kardashian w końcu odniosła się do ROZWODU? „Czuję się jak przegrany”

Kanye West w końcu odpowiedział na pozew rozwodowy Kim Kardashian. Czego zażądał?

Na razie wygląda na to, że Kim i Kanye nie będą musieli prać brudów w sądzie. Żadne z nich nie potrzebuje alimentów od drugiego, mogą łatwo podzielić majątek oraz oboje chcą jak najlepiej dla czwórki swoich dzieci. Podzielą się opieką nad nimi.

Kim Kardashian i Kanye West na gali Vanity Fair.

Kim Kardashian i Kanye West na gali Vanity Fair. Fot.Forum/Mega Agency.

Kim Kardashian i Kanye West

Kim Kardashian i Kanye West, fot.Forum/BACKGRID USA.

Chrissy Teigen z synem Milesem

Chrissy Teigen z synem Milesem fot. Backgrid USA / Forum

Chrissy Teigen i John Legend

Chrissy Teigen i John Legend fot. Backgrid USA / Forum