Piotr Woźniak-Starak jest poszukiwany od czterech dni, jednak bezskutecznie. Prokuratura Rejonowa w Giżycku wydała oświadczenie, z którego wynika, że wszczęła postępowanie ze skutkiem prawdopodobnie śmiertelnym.

Śledztwo ws. Piotra Woźniaka-Staraka

W dniu 20 sierpnia 2019 r. Prokurator Rejonowy w Giżycku na podstawie zebranego dotychczas materiału dowodowego wszczął śledztwo z art. 177§2kk – wypadku w ruchu wodnym, na skutek którego jedna osoba prawdopodobnie poniosła śmierć – czytamy na stronie Prokuratury Okręgowej w Olsztynie.

Prokuratura oświadcza, że na obecnym etapie postępowania nie poinformują o szczegółach zdarzenia i nie ujawnią żadnych dowodów znajdujących się w aktach sprawy i danych osobowych przesłuchanych świadków.

Trzeci dzień poszukiwań Piotra Woźniaka-Staraka. Znaleziono istotny ślad

W środę służby odnowiły poszukiwania Piotra Woźniaka-Staraka. Natomiast dzisiejsza prognozowana pogoda może utrudnić w przeszukiwaniu akwenu wodnego.

Najistotniejszy jest wiatr, który może spychać łódki i powodować falowanie, ale obecnie wiatr nie powoduje zakłóceń -poinformowała kapitan Mariusz Pupek, rzecznik Państwowej Straży Pożarnej w Giżycku.

Jak podał wczoraj „Fakt”, „na śrubie motorówki, którą płynął Piotr Woźniak-Starak, znaleziono prawdopodobnie jego włosy. To może oznaczać, że po wypadnięciu za burtę, milioner mógł zostać uderzony z dużą siłą przez tę część motorówki„.

Agnieszka Woźniak-Starak pojawiła się na Instagramie. Wyszły na jaw nowe fakty w sprawie zaginięcia jej męża

Poszukiwania Woźniaka-Staraka. Świadek zdarzenia opowiedział, co widział tamtej nocy: „Nie było słychać wołania o pomoc”

scena z: Piotr Woźniak-Starak, Agnieszka Woźniak-Starak, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Piotr Woźniak – Starak, Agnieszka Woźniak-Starak, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA

scena z: Piotr Woźniak-Starak, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA