Katy Perry (34 l.) pojawiła się w Londynie, by wspierać narzeczonego Orlando Blooma podczas pokazu nowego serialu telewizyjnego Carnival Row, w którym aktora gra główną rolę. Para związana jest teraz różnymi kontraktami, dlatego nie mogą spotykać się tak często, jak chcą. Katy postarała się by narzeczony nie mógł oderwać od niej wzroku.

Orlando Bloom w łóżku z seksowną gwiazdą, ale TO NIE JEST Katy Perry!

Katy Perry wspiera narzeczonego Orlando Blooma w Londynie

Nie tak dawno Katy Perry mówiła jak ważną rzeczą jest podjęcie wysiłku by utrzymywać związek na odległość, więc na ma nic dziwnego w tym, że postanowiła udać się aż do Londynu by wspierać swojego narzeczonego.

Tego wieczoru Katy wyglądała na bardzo szczęśliwą i podekscytowaną z powodu spotkania z narzeczonym. Wokalistka wielokrotnie wypowiadała się na temat tego, jak trudno żyje się w związku na odległość. Katy postawiła na żółtą sukienkę midi w kwiaty firmy Maxi LHD Marlin za prawie 4000 zł, która przylegała do jej wąskiej talii i prezentowała duży dekolt. Katy Perry połączyła stylizację z brązowymi sandałami na obcasie, dodatkowo dobrała musztardową torebkę z drewnianymi uchwytami.

Perry tego dnia miała luźno rozpuszczone  i potargane blond włosy. I w tym przypadku wokalistka zadbała o każdy szczegół. Na głowie miała współgrającą kolorystycznie z całą stylizacją pomarańczową opaskę. Makijaż typowy dla Katy, czyli w stylu Pin-up z ujednoliconą cerą, podkreślający brwi a także rzęsy piosenkarki.

Stwórz poczucie zaufania i bezpieczeństwa, abyś mógł spędzać czas osobno i robić wszystko, co musisz, a jednocześnie czuć się przywiązany do tej osoby – powiedział magazynowi PEOPLE Orlando Bloom

 

Zrelaksowana Katy Perry uśmiecha się do fotoreporterów w kwiecistej sukience. Fot.Forum/Backgrid UK.

Podoba się Wam Katy Perry w takim dziewczęcym wydaniu?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Katy Perry była w ciąży spożywczej,najnowsze ZDJĘCIA Z MAJORKI pokazują nagą prawdę

Katy Perry oskarżona o MOLESTOWANIE seksualne; wstrząsające wyznania modela

Orlando Bloom po raz pierwszy o swoim związku z Katy Perry.Katy kocha wielkie wydarzenia