Orlando Bloom (42 l.) gra u boku Cary Delevingne (27 l.) w nowym serialu telewizyjnym Carnival Row. Aktorzy grają parę zakochanych. Aktor w wywiadzie zdradził, że z początku czuł zakłopotanie podczas nagrywania niektórych scen.

Orlando Bloom po raz pierwszy o swoim związku z Katy Perry.Katy kocha wielkie wydarzenia

Orlando Bloom zdradza, ze czuł zakłopotanie podczas nagrywania scen seksu z Delevingne

Aktor przyznał, że jego sceny seksu z gwiazdą Carą Delevingne w nowej serii fantasy były „trochę niezręczne”.

42-letni gwiazdor Piratów z Karaibów, rozmawiając z MailOnline podczas londyńskiego pokazu i premiery Carnival Row w hotelu Ham Yard, opowiadał o erotycznych scenach w serialu.

Zawsze jest trochę niezręcznie, szczerze mówiąc, wiele osób stoi wokół obserwując, jak udajesz, że uprawiasz seks – zdradził aktor.

Carnival Row to serial telewizyjny o morderstwie, osadzony w wiktoriańskim mieście zamieszkałym przez skrzydlate faerie i misternie wyrzeźbione fauny. Serial ten próbuje zmierzyć się z obawami politycznymi poprzez pryzmat fantazji.

Postać odgrywana przez Delevingne przybywa do stolicy o nazwie Burgue i szybko zostaje uwikłana w tajemniczą, podobną do Kuby Rozpruwacza fabułę, gdy ktoś zaczyna atakować i mordować wróżki. Główny detektyw, który jest człowiekiem grany przez  Orlando Blooma, jest byłym chłopakiem postaci ogrywanej przez Carę, o którym myślała, że ​​zginął w czasie wojny. Ich ponowny romans i wspólne dochodzenie w sprawie morderstw jest główną fabułą serialu.

Zarówno Cara Delevingne jak i Orlando Bloom mają doświadczenie w nagrywaniu serii fantasy. Bloom sporo nauczył się i podpatrzył u kolegi Elijaha Wooda w serii Władca Pierścieni prawie dwadzieścia lat temu.

Serial ten jest pierwszą serią nagrywaną z takim rozmachem na platformie Amazon Prime; premiera pierwszych ośmiu odcinków odbędzie się w piątek, 30 sierpnia.

Jesteście ciekawi serialu? Dajcie znać, czy będziecie oglądać!

ZOBACZ WIĘCEJ:

Miranda Kerr z DUŻYM ciążowym brzuszkiem i jej były mąż, Orlando Bloom na tej samej imprezie Louis Vuitton (ZDJĘCIA)

Tego nie możecie przegapić; Orlando Bloom bez koszulki w łazience (ZDJĘCIA)

Katy Perry i Orlando Bloom wybrali się na mszę Kanye Westa